LifeHacker

LifeHacker

Každé pondělí od 19.00 vysíláme pořad o hackování života pomocí moderních technologií. Zde na iTunes pak můžete sledovat záznamy.

© iSetos

Vzdělávání Technologie
Líbí se vám podcast LifeHacker?

Epizody 52

Podcast Co si pro nás Apple připravil pro tento rok? Bezrámečkové přístroje, telefon se 3 objektivy nebo super nabíjecí podložku. Vyjdou naše předpovědi?
před 2 rok. 22 min
AirPlay 2 a HomeKit se dostanou na naše chytré televize. Co to bude znamenat a bude potřeba ještě Apple TV?
před 2 rok. 13 min
Čím posloucháte hudbu? Není čas na nákup lepší techniky? Podívejte se, jak poslouchat doma, při sportu i trochu netradičně a na té nejvyšší možné úrovni!
před 2 rok. 22 min
Chytrý zámek Danalock V3 ve spojení s cylindrickou vložkou Gerda je skvělou a dostupnou možností, jak si chytře odemykat vstupní dveře.
před 2 rok. 15 min
Apple Watch Series 4 se začaly prodávat teprve nedávno a pořád jsou velmi nedostatkovým zbožím. Proč jsou to nejlepší chytré hodinky současnosti?
před 2 rok. 20 min
Nový iPad Pro je často označovaný jako zabiják současných počítačů. Je to ale pravda? A kdo jej využije na maximum?
před 2 rok. 21 min
Nejlepší aplikace pro nákup dárků vám velmi usnadní celý proces výběru a zaplacení.
před 2 rok. 12 min
Chytré dárky k Vánocům udělají obdarovaným určitě radost. Sledujte náš pořad LifeHacker, kde dáme tipy, co dát pod stromeček manželce, dětem nebo pánům.
před 2 rok. 18 min
Nový MacBook Air nabízí vylepšení po všech stránkách a oceníte lepší displej, menší rozměry, Touch ID a jistě i větší nabídku barev. Jak se nám líbí?
před 2 rok. 18 min
Kdo s koho? iPhone XR vs iPhone Xs Max! Postavili jsme proti sobě iPhone Xs Max a levnější iPhone XR. Vyplatí se připlatit nebo stačí nižší model?
před 2 rok. 16 min