Kuchařské čarování

Kuchařské čarování

Pravidelná porce inspirace a receptů pro všední i sváteční vaření.

© Český rozhlas

Volný čas
Líbí se vám podcast Kuchařské čarování?

Epizody 88

Možná si řeknete, že teď v zimě bude vhodnější spíše nějaké zahřívací téma, například polévky. Ale toto Kuchařské čarování přináší tipy na vyloženě zahřívací saláty. Kuchařské čarování přinese také recept na uzenářský zelný salát podle Petra Stupky.
před 1 den 30 min
Kuchařské čarování Petra Stupky.
před 1 týd. 35 min
Tradiční zimní polévky připravovali naši předkové velmi často s vařenými obilkami, vločkami, krupkami a samozřejmě také s kořenovou a cibulovitou zeleninou. Pro ještě větší výživovou hodnotu polévky doplňovali žloutky nebo celými vejci.
před 2 týd. 32 min
Jak si vylepšovat a obohacovat jídelníček. Jez do polo syta, pij do polo pita, to je asi nejlepší redukční dieta. Zvláště po vánočním období. A k tomu přidáme recept na žitný kváskový chléb Petra Stupky.
před 3 týd. 32 min
Mexická inspirace na pohoštění - tortilly, vrapy. A recept na zapečené tortilly s trhaným vepřovým masem.
před 4 týd. 24 min
Nebude chybět recept na smaženého kapra docela bez kostí.
před 1 měs. 23 min
Kuchařské čarování s Petrem Stupkou.
před 1 měs. 25 min
Vánoce provoněly i vysílací studio Českobudějovického rozhlasu. Máme pro vás variantu tradičního čajového pečiva z rýže cizrny.
před 1 měs. 28 min
Kuchařské čarování se ponese v duchu vůní orientálního koření, které se ovšem promítá do ryze domácích podmínek, a sice do vánočního pečení. Konkrétně do perníků. Nejstarší perníková forma, která byla kdy nalezena, má tvar srdce. Více prozradí záznam vysí...
před 1 měs. 23 min