KNOW.FIN - finanční podcasty

KNOW.FIN - finanční podcasty

Novinky z finančního světa, na co si dát pozor a proč si finance neřešit sám? Na vše dostanete odpověď.

© Milan Zítko

Business
Líbí se vám podcast KNOW.FIN - finanční podcasty?

Epizody 12

V dnešním díle se Vám představíme všichni tři. Budeme si povídat o tom, proč podnikáme a proč zrovna ve financích.
před 1 týd. 1 h 20 min
S investováním je spojováno především riziko nenávratnosti a mnoho dalších "strachů". Investování je pro mnoho lidí velkou neznámou, a k neznámé věci je potřeba přistupovat z odpovědně. Dnes se podíváme na základ investování.  📲Odkaz na webinář - https:/...
před 6 měs. 12 min
Mám, nemám, mám, nemám... Je to složitá odpověď. Pokud ale chcete tu správnou, musíte si dobře položit pár základních otázek.
před 6 měs. 7 min
Už je to pár let, co existuje můj živnostenský listy. Na Youtube mám video o mých začátcích, videa o tom jak jsem se k financím dostal. Nyní vydávám video/podcast o tom, proč podnikám a proč ve financích. 
před 6 měs. 20 min
Mít finanční vzdělání a rozumět financím, znamená mít hlavně dobře vybudované návyky. Kdy je začít budovat a jak?
před 8 měs. 41 min
Vašek je poradce srdcař. Finance jsou pro nej sexy téma a chce, aby bylo sexy i pro širokou veřejnost. Věří, že časem bude finanční poradce váženým členem každé domácnosti. Užijte si poslech.
před 1 rok. 48 min
Dneska jsem si povídal opět s mým kolegou Radime. Bavili jsme se o jeho začátcích a jeho vnímání finančního poradenství.
před 1 rok. 42 min
Téma penze se teď docela často vidí všude možně. Jak se na ní ale správně připravit? Jaké produkty využít? Na co si dát pozor?.. Toto a mnoho další zazní v našem podcastu, kde si povídáme na toto téma s kolegou Dušanem Mátlem.
před 2 rok. 46 min
Jak vypadali první krůčky člověka, který je ve financích druhým rokem? Jaký má na to názor, co se u něj změnilo? O tomto a mnohém dalším jsme si pokecali s Milanem Zítkem. Můžete ho znát z projektu KŘIŽOVATKA, jako zakladatele Českolipského finančního tý...
před 2 rok. 1 h 16 min
Pojištění, to je věc, která má nejhorší možnou pověst. Ne kvůli špatné pověsti produktu ale špatné pověsti lidí "finančních poradců", kteří tento produkt "výhodně" prodávali se špatným nastavení. Zaměříme se na to, jak ho správně a efektivně využít, kdy h...
před 2 rok. 51 min