Kdepa copa

Kdepa copa

Podcast od holky z Plzně, která si chce prostě čas od času popovídat a tak nějak doufá, že jí někdo bude poslouchat :)

© Markéta Vaňourková

Komedie
Líbí se vám podcast Kdepa copa?

Epizody 47

Co se mi stalo ve škole, jaký máme vztahy s ostatníma kolegama a co všechno mě překvapilo při výuce. To všechno vás dneska čeká.
před 9 měs. 1 h 11 min
Moje i vaše guilty pleasures. Na instagramu jsem se vás ptala, jaký jsou ty vaše a pak se na konci epizody podíváme na to, co nesnášíte na instagramu! P.S: Děkuju za všechna hodnocení! Všechny je čtu a děsně mě motivujou a nakopávaj!
před 9 měs. 42 min
Co vás štve na VŠ a co naopak ceníte? :)
před 9 měs. 18 min
Tadá!🎉 Konečně je to tady. Rozhovor s Evi jsme plánovaly docela dlouho. Při povídání jsme se dostaly docela hluboko a možná i mimo komfortní zónu. Pořešily jsme YouTube, spolupráce, Mary Kay, dárcovství kostní dřeně, ale i terapii. Děkuju Evče, že za mn...
před 9 měs. 2 h 53 min
Jo, já vim, že je teprve listopad...ale viděli jste v posledním týdnu Instagram? Je to tam plný vánočních ozdob a pečení! Tak jsem si řekla, že už je na čase sem hodit tipy na dárky. Našla jsem je na netu, youtube a hlavně největší inspirací jste byli vy!...
před 10 měs. 1 h 4 min
Ptala jsem se, co chcete slyšet. Tak jsem si to dovolila trošku probrat v první části podcastu. V tej druhej si řekneme zase něco o tom, co miluju! :)
před 10 měs. 30 min
Co sem se v životě naučila....
před 10 měs. 39 min
A co byste vy poradili svýmu mladšímu já?
před 1 rok. 17 min
Jak jsem se podívala do Londona :P
před 1 rok. 25 min
Jak probíhá přípravnej tejden ve škole? 🏫Co všechno se musí udělat a proč tam vůbec jsme tejden dopředu, když tam nejsou děti?
před 1 rok. 50 min