K věci Štěpánky Duchkové

K věci Štěpánky Duchkové

Co se děje v Praze? Rozhovor Štěpánky Duchkové na aktuální pražské téma.

© Český rozhlas

Zprávy
Líbí se vám podcast K věci Štěpánky Duchkové?

Epizody 102

Štěpánka Duchková si tentokrát do pořadu K věci pozvala generálního ředitele Technické správy komunikací (TSK) Jozefa Sinčáka. Ptala se ho na chystané opravy a uzavírky silnic nebo na aplikaci nazvanou Změňte.to, kde mohou řidiči upozorňovat na výmoly na...
před 2 dny 12 min
Ředitel Centra sociálních služeb Praha Martin Šimáček v pořadu K věci Štěpánky Duchkové hovořil o tom, jak změnila pandemie situaci lidí bez domova, v čem jim pomáhají humanitární hotely nebo jaké nové služby pro ně letos Centrum sociálních služeb chystá.
před 1 týd. 11 min
Kolik mostů v Praze je v havarijním stavu a co dělá magistrát pro to, aby se neopakovala situace z roku 2017, kdy se zřítila Trojská lávka? Nejen na to v pořadu K věci Štěpánky Duchkové odpovídali náměstek pražského primátora pro dopravu Adam Scheinherr (...
před 2 týd. 14 min
Hostem pořadu K věci byl tentokrát náměstek pražského primátora pro dopravu Adam Scheinherr (Praha sobě). Štěpánka Duchková se ho mimo jiné ptala na to, jak chce Praha zklidnit dopravu v ulici V Holešovičkách.
před 3 týd. 10 min
Hostem pořadu K věci byla starostka Prahy 5 Renáta Zajíčková (ODS). Jak bude řešit stále větší počet uživatelů drog ve smíchovských ulicích a co nového se chystá v centru městské části – na náměstí 14. října?
před 4 týd. 10 min
Hostem pořadu K věci byl tentokrát pražský radní pro bydlení Adam Zábranský (Piráti). Štěpánka Duchková se ho ptala na to, jak a komu bude Praha pronajímat soukromé prázdné byty nebo jak může lidem pomoci nové magistrátní kontaktní místo pro bydlení.
před 1 měs. 10 min
Hostem pořadu K věci byl tiskový mluvčí společnosti Pražské služby Radim Mana. Štěpánka Duchková se ho ptala, proč se v Praze zvýšilo množství černých skládek nebo jak bezpečně likvidovat ochranné pomůcky.
před 1 měs. 10 min
Jaký je dnes zájem o družstevní bydlení, na jaké problémy novodobá družstva narážejí a v čem je družstevní byt výhodnější než byt v osobním vlastnictví? Na to se Štěpánka Duchková ptala spoluzakladatele projektu DoDružstva.cz Jana Eisenreicha.
před 1 měs. 10 min
Hostem pořadu K věci byla tentokrát vedoucí prevence Policejního prezidia ČR Zuzana Pidrmanová. Štěpánka Duchková se jí ptala na podvodné emaily a také na projekt policejní prevence v distanční výuce.
před 1 měs. 10 min
Hostem pořadu K věci byla tentokrát mluvčí Sčítání 2021 Jolana Voldánová. Štěpánka Duchková se jí ptala, jak probíhá sčítání lidu, na co se lidé nejčastěji ptají nebo jak se připravit na návštěvu sčítacího komisaře.
před 2 měs. 11 min