Rozhovory s lidmi, kteří ovlivňují veřejný život ve středních Čechách a v Praze.

© Český rozhlas

Společnost a kultura
Líbí se vám podcast K věci?

Epizody 82

Lídrem kandidátní listiny koalice Spojenci pro Středočeský kraj - TOP 09, Hlas, Zelení ve volbách do zastupitelstva Středočeského kraje je Jan Jakob. Poslechněte si jeho odpovědi na naše otázky.
před 2 týd. 4 min
Kandidát strany Moravané, pro zachování Moravy se při sčítání lidu 2021 opět přihlasme k moravské národnosti možnost natočení vizitky nevyužil.
před 2 týd. 0 min
Lídrem kandidátní listiny Komunistické strany Čech a Moravy ve volbách do zastupitelstva Středočeského kraje je Zdeněk Štefek. Poslechněte si jeho odpovědi na naše otázky.
před 2 týd. 4 min
Lídrem kandidátní listiny hnutí ANO 2011 do zastupitelstva Středočeského kraje je Jaroslava Pokorná Jermanová. Poslechněte si její odpovědi na naše otázky.
před 2 týd. 4 min
Lídrem kandidátní listiny České pirátské strany do zastupitelstva Středočeského kraje je Jiří Snížek. Poslechněte si jeho odpovědi na naše otázky.
před 2 týd. 3 min
Lídrem kandidátní listiny hnutí Trikolóra hnutí občanů do zastupitelstva Středočeského kraje je Antonín Fryč. Poslechněte si jeho odpovědi na naše otázky.
před 2 týd. 4 min
Lídrem kandidátní listiny Občanské demokratické strany do zastupitelstva Středočeského kraje je Martin Kupka. Poslechněte si jeho odpovědi na naše otázky.
před 2 týd. 3 min
Lídrem kandidátní listiny strany Svobodní do zastupitelstva Středočeského kraje je Luboš Zálom. Poslechněte si jeho odpovědi na naše otázky.
před 2 týd. 3 min
Lídrem kandidátní listiny Demokratické strany zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT do zastupitelstva Středočeského kraje je Oľga Bruncková. Poslechněte si její odpovědi na naše otázky.
před 2 týd. 3 min
Lídrem kandidátní listiny Dělnické strany sociální spravedlnosti ve volbách do zastupitelstva Středočeského kraje je Jan Hřivna. Poslechněte si jeho odpovědi na naše otázky.
před 2 týd. 2 min