Jsemlowcarb Lifestyle

Jsemlowcarb Lifestyle

Jmenuji se Michal Král, jsem Holistic Nutrition Coach a tvůrce online low carb programu, pořadatel low carb a paleo kurzů, tvůrce low carb jídelníčků na míru a majitel webu www.jsemlowcarb.cz.

© Michal Král

Zdraví a fitness
Líbí se vám podcast Jsemlowcarb Lifestyle?

Epizody 4

V dnešní epizodě podcastu se podíváme na úskalí kohoutkové vody. Všude se píše a říká, že tato voda je zdraví nezávadná a naprosto bezpečná. Jak se dneska dozvíte, není tomu tak. Proč? Poslechněte si celý podcast a udělejte si svůj vlastní názor! :)
před 1 rok. 16 min
Dneska se podíváme na několik bodů, které jsou pro mě stěžejní složkou mého života. Není to jenom o jídle, bavím se i o spánku, stresu a pohybu. Předám vám několik užitečných life-hacků, které můžete do své každodenní rutiny okamžitě zařadit a stát se tak...
před 2 rok. 19 min
V této epizodě podcastu se společně podíváme na kalorie pod drobnohledem. Určitě jste se již setkali s maniaky, kteří bezhlavě jedí vše s tím, že se jim to musí vejít do kalorického příjmu. No jo, ale co na to hormony, chutě a pocit nasycení? Na to často...
před 2 rok. 19 min
V prvním díle podcastu vám povím něco o sobě. Prozradím informace ze svého soukromí, z dětství, podělím se s vámi o moje problémy s pletí a v neposlední řadě popíši moji cestu za lepším já skrz diety.
před 2 rok. 23 min