Jsem Nerd: Roth Wellden

Jsem Nerd: Roth Wellden

Jsem Nerd je pro všechny geeky a nerdy. Řeší se hudba, filmy, hry, technologie a mnoho dalšího. Určeno především pro diváky Rotha Welldena.

© Roth Wellden

Komedie
Líbí se vám podcast Jsem Nerd: Roth Wellden?

Epizody 8

V dalším dílu Jsem Nerd si po dlouhé době popovídáme o konkrétní situaci mého YouTube kanálu, nové informace k Remaku Mafie a několik dalších témat. Tentokrát tento podcast naleznete i na YouTube s videem.
před 1 rok. 31 min E
Rothovinky, krátké nerdské novinky a všem, co mě zajímá!
před 1 rok. 8 min E
V dnešním díle podcastu Jsem Nerd: Roth Wellden si popovídáme o nových produktech Applu, které představil 10. září na své Keynote. Řekneme si něco o filmu Godzilla II - Král monster a další témata.
před 2 rok. 42 min E
V dnešním díle podcastu Jsem Nerd: Roth Wellden si popovídáme o nejnovějším dílu série John Wick, probereme si nejhorší herní reklamní kampaně a pobavíme se o brzké soutěži, která bude ve spolupráci s Twistem.
před 2 rok. 30 min E
Ve čtvrtém dílu podcastu Jsem Nerd si zhodnotíme nový filmový počin Detektiv Pikachu, řekneme si něco o RAGE 2, probereme pár novinek z herního světa a dostaneme se i k dalším tématům.
před 2 rok. 30 min E
Třetí díl podcastu je speciální, máme tady první rozhovor. Budeme si povídat se Štefanem Šragou, ambassadorem drinku MANA, technologickým fanouškem a E-Sportovým bláznem. Dále si řekneme menší informace o filmovém Sonic ježkovi a Epic Storu.
před 2 rok. 33 min E
V dalším díle podcastu Jsem Nerd si povíme můj názor na hru Days Gone a také na Mortal Kombat 11. Poté si povíme něco o Avengers: Endgame s menším spoilerem a nakonec si povíme něco o Kat VR, které jsem si byl vyzkoušet v Brně.
před 2 rok. 26 min E
V prvním díle podcastu Jsem Nerd si řekneme něco o tom, jak to s podcastem bude do budoucna, řeknu vám nové informace ohledně PlayStation 5 a Xboxu bez mechaniky a pár dalších zajímavostí.
před 2 rok. 22 min E