Jaký si to uděláš?

Jaký si to uděláš?

Podcast holky, co se vydala na cestu za tou nejlepší verzí sebe sama a rozhodla se o to podělit, protože věří, že ve sdílení je síla, může nás všechny propojit a ukázat jak podobný si v tom našem divokým světě jsme. Život se nám jem tak neděje.To my si ho sami tvoříme! Tak jaký si to uděláš ty?

© Kateřina Rezková

Vzdělávání
Líbí se vám podcast Jaký si to uděláš??

Epizody 8

Jak přišel na svět náš syn Vilém.
před 2 měs. 1 h 19 min
Odpovídám na vše otázky ohledně mojí devítiměsíční cesty k miminku.
před 3 měs. 50 min
O tom, jak jsem si splnila sen a před čtyřmi lety vydala svou první knihu.
před 10 měs. 43 min
Na instagramu mi přišel dotaz od slečny, která začíná nový vztah a zajímalo jí, jestli nemám nějaké tipy pro harmonický dvou bytostí bytí a tak jsem vzala mého muže a trošku jsme si o tom povídali :)
před 1 rok. 53 min
S mým kamarádem Tomem jsme si povídali o konzumaci masa. Co nám dává a nedává smysl a povyprávěli jsme o našem světě masa nemasa. Aneb jak se Tom dostal od obrázku slaniny jako uvodní fotky na Facebooku na cestu k veganství. Co odpovídají vegetariáni na...
před 1 rok. 1 h 3 min
Rok a půl života jako Au pair v milovaným Londýně. Jak, proč, s kým, kde a odpovědi na vaše otázky se dozvíš ve třetím díle podcastu Jaký si to uděláš #Můj rok v Londýně§ :)
před 2 rok. 1 h 1 min
To, na co se soutředíš, tomu dáváš sílu. Proč mám pocit, že vděčnost je důležitým nástrojem k získání spokojenosti, se dozvíš v druhém dílě podcastu Jaký si to uděláš!
před 2 rok. 21 min
Proč neumíme říkat ne? Dáváme přednost potřebám ostatních a pořád se snažíme plnit něčí očekávání? První díl podcastu je konečně tady a s ním téma hodných holek!
před 2 rok. 29 min