Partnerský dýchánek o všedních i nevšedních tématech ovlivňujících naše každodenní bytí.

© Jak Přežít

Komedie
Líbí se vám podcast Jak Přežít?

Epizody 10

I don't want a lot for Christmas... There is just one thing I need.... A to je velkej drahej dárek! Jak přežít nákupy vánočních dárků a vybrat to nejlepší? To a mnohem víc se dozvíte v našem partnerském dýchánku.
před 1 rok. 28 min
Vrátím se ve tři a jestli do té doby neseženeš toho Pottera, tak už se děvče nemusíš vracet. Nejen v práci, ale i ve všedním životě se potýkáme s různými deadliny. Jak je přežít a nezblátnit se? To se dozvíte v našem partnerském dýchánku.
před 1 rok. 25 min
Láska, závist, štěstí, odpor, strach... je jich mnoho, ale jak se s nimi popasovat? Tématem jak přežít emoce se zaobíráme v našem partnerském dýchánku.
před 1 rok. 28 min
Jak přežít podzim a s ním často skloňovanou podzimní melancholii? To je téma našeho partnerského dýchanku, který vám opět přináší několik "cenných" rad, bez kterých se v tomto období neobejdete!
před 1 rok. 27 min
Říká se, že škola je základ života... Jak ji ale přežít? To je téma pro náš partnerský dýchánek. Poslechněte si něco z našich školních let včetně několika "užitečných" rad, kterými se zaobíráme v našem díle na téma: Jak přežít základku.
před 1 rok. 31 min
Glo, glo, glo glória... jak se to pívečko pívává, no a jak to pak asi končívá... Kocovina, kdo by ji neznal? Jak se jí vyvarovat a jak jí přežít? O tom diskutujeme v našem partnerském dýchánku.
před 2 rok. 27 min
Znáte to, mastou tyč tu a tam využije každý z nás. Jak přežít veřejnou dopravu? To je téma nad kterým se pozastavuje náš partnerský dýchánek.
před 2 rok. 25 min
Seznamujte se! Aneb co vy a první rande? Jak se připravit a čemu se vyvarovat? Několik velmi "kvalitních" rad naleznete v našem partnerském dýchánku.
před 2 rok. 30 min
Tentokrát jsme se vrhli na téma sousedské vztahy aneb Jak přezít sousedy. V našem partnerském dýchánku probíráme všední i nevšední případy od vytopeného bytu přes hlasitý sex až po domácí násilí. Ale nebojte, díky našim “užitečným” radám budete v suchu!
před 2 rok. 26 min
První díl našeho podcastu je věnovaný tématu: Jak přežít návrat z dovolené. Určitě znáte ten pocit, kdy se na vás v příletové hale (nedej bože na autobusovém nádraží) navalí neutuchající pocit, že je zkrátka po všem a vám tak nezbývá nic jiného, než se sm...
před 2 rok. 24 min