IT svět podle Jury

IT svět podle Jury

Když se řekne iťák každému se v hlavě vybaví obézní chlap s mastnými vlasy a 3 týdny nepraným tričkem. Jenom, že to jsou pouze mýty. V podcastech se bavím o věcech z denní praxe, tak jak je vidím, tak jak jsou. K tomu se dozvíte spoustu zajímavých informací okolo.

© Starynec Jurij

Technologie
Líbí se vám podcast IT svět podle Jury?

Epizody 16

Rozhovor s Martinem Šlitrem(https://www.linkedin.com/in/martin-šlitr-35394853/) o agilním přístupu v projekt managementu.
před 4 týd. 25 min
Víte co je UX? Jaký rozdíl je mezi UX a UI? Jak se člověk stane UXákem a co je jeho pracovní náplň? To vše zazní v podcastu se skvělým hostem Yannisem Dimitriadisem.
před 2 měs. 40 min
Pojedeme scrum, nabereme další vývojáře, také scrum mastery a vývoj nám bude šlapat jako nikdy. Ne a teď vážně, kdo vyvíjí scrum nebo tým? Víc v podcastu! :)
před 4 měs. 28 min
Myslíš si, že práce v IT je pro tebe něco nedosažitelného? Tak si to mysli dál, nebo poslechni podcast a dostaň inspiraci, jak můžeš změnit svoji práci.
před 5 měs. 21 min
Tento krát je to s hostem Zdeňkem Sabelou (https://www.linkedin.com/in/zdenek-sabela-3b095135/). Dozvíte se, co to ten Product Owner je, co je jeho náplň práce. Také se krátce podíváme na naceňování tiketu, priority, technický dluh, meetingy a znalosti ja...
před 6 měs. 30 min
Tak si to zapiš a budeš borec!
před 7 měs. 9 min
Jsou produkty od Applu pouze frajeřina nebo se jedná o kvalitní výrobky, které Vám zefektivní a zpříjemní práci? Samozřejmě, co člověk to názor, jak to máte Vy? Více to rozeberu v podcastu, máte stejný názor?
před 7 měs. 29 min
Je správné zůstat 15 let na jedné pozici a být šťastný? Nebo je to ukázka degradace a neschopnosti. Jste v práci upřímný? Vždycky dáváte feedback i když Vám není vždy příjemný nebo radši promlčíte, vždyť to stejně nemá cenu. Inspiraci jsem čerpal z knihy...
před 8 měs. 17 min
Říká se, že když děláš, co tě baví, tak žádnou práci nemáš, protože to není práce, ale koníček. Podle mě i v tomto případě je potřeba rozdělovat dva světy a mít to pod kontrolou, kdy pracuji a kdy musím vypnout. Odpočívat je vlastně umění, mít prázdnou hl...
před 9 měs. 49 min
V dnešní době scrum mastra může dělat opravdu každý. Stačí si přečíst 10 stránkové pdfko a můžete začít. Já s tím nesouhlasím a mám na to odlišný názor. Scrum master by měl splňovat 3 zásadní věci. Jaké? To se dozvíte v podcastu. Také uslyšíte o autonomní...
před 9 měs. 32 min