iSETOS webináře

iSETOS webináře

iSETOS webináře

© Jan Brezina & iSETOS

Technologie Zprávy Zprávy z techniky
Líbí se vám podcast iSETOS webináře?

Epizody 144

Osobní cloud, privátní cloud, iCloud, OneDrive, Google Disk nebo třeba Dropbox. Která z těchto služeb nejlépe spolupracuje s Apple prostředím a kdy kterou používat?
před 1 rok.
Na WWDC Apple oznámil, že pracuje na zcela nových procesorech pro své počítače. Vyplatí se dnes koupit nový Mac nebo je lepší již počkat na nové procesory?
před 1 rok.
Díky funkci Sidecar můžete používat iPad jako druhý monitor k Macu. Které modely to podporují a jak se se Sidecarem pracuje?
před 1 rok.
Jak správně nabíjet Apple produkty a prodloužit životnost jejich akumulátoru? Podíváme se, v čem se liší iPhone, iPad, Mac a Apple Watch.
před 1 rok.
Vybíráte přenosný počítač? Váháte mezi iPadem, MacBookem Air a MacBookem Pro? Pojďme si vysvětlit jaké jsou rozdíly a který je pro koho vhodný.
před 1 rok.
Potřebujete pravidelně přenášet nebo sdílet data mezi Windows a Apple zařízeními? Možností je hned několik.
před 1 rok.
Chytré hodinky mohou zlepšit váš život v mnoha ohledech. mohou schánit vaše zdraví a bezpečnost, pomáhat s komunikací a osobní efektivitou a mnohem víc.
před 1 rok.
Pages jsou bezplatný textový editor, který dostanete od Applu zdarma k Macu, iPadu i iPhonu. To neznamená, že by v něm nešlo napsat a zpracovat celou knihu.
před 1 rok.
Numbers jsou tabulkový editor od Applu, který je nejen zdarma, ale hlavně je mnohem jednodušší než MS Excel. Jak s ním začít?
před 1 rok.
Apple Pay je mnohem víc, než je placení pomocí mobilu či hodinek od Applu. Co všechno uživatelům přináší? Jak je vlastně nastavit?
před 1 rok.