Hubněte zdravě s Kateřinou Cajthamlovou

Hubněte zdravě s Kateřinou Cajthamlovou

Odbornice na hubnutí Kateřina Cajthamlová vám pomáhá shodit přebytečná kila.

© Český rozhlas

Volný čas
Líbí se vám podcast Hubněte zdravě s Kateřinou Cajthamlovou?

Epizody 79

Mít dobrou imunitu je pro naše zdraví velmi důležité, a to nejenom v současné době. Co všechno můžeme udělat proto, abychom si ji zlepšili, vysvětluje doktorka Kateřina Cajthamlová.
před 2 měs. 16 min
Největší procento vjemů nám sice zprostředkovává zrak, ale pokud se u nás nějaký problém s čichem objeví, zjistíme, jak je i ten důležitý. Doktorka Kateřina Cajthamlová vysvětluje, jak se změny čichu vyšetřují a jak jim můžeme předcházet.
před 2 měs. 21 min
Víme, že prevence ve vztahu k zdraví je velmi důležitá. Co všechno ale prevence znamená a jaké druhy prevence existují, vysvětluje doktorka Kateřina Cajthamlová.
před 3 měs. 19 min
Při onemocnění diabetes je nutné dodržovat zdravý životní styl po celý život. Pokud ho pacient nedodržuje, může si způsobit vážné zdravotní problémy.
před 3 měs. 31 min
Játra patří mezi jeden z nejdůležitějších orgánů našeho těla. Selhání jejich funkcí může ohrozit život. Jaké mají játra funkce a jaká mohou být jejich onemocnění, vysvětluje doktorka Kateřina Cajthamlová.
před 3 měs. 20 min
Nevolnosti způsobené přejedením mohou mít řadu důvodů. Stejně jako u jiných zdravotních problému je i zde lepší prevence, než léčba, vysvětluje doktorka Kateřina Cajthamlová.
před 4 měs. 24 min
V době od mikulášského nadělování až po sváteční vánoční dny můžeme svoji stravu zlepšit tím, že si dopřejeme některé superpotraviny. Pomohou nám i se zdravým hubnutím.
před 4 měs. 17 min
Stav našich zubů ovlivňují nejenom genetické faktory a správná péče, ale také to, co jíme. Doktorka Kateřina Cajthamlová vysvětluje, které potraviny nám škodí a naopak, které našim zubům prospívají.
před 4 měs. 18 min
Kvalitu života mohou negativně ovlivňovat různé bolesti, které pociťujeme. Na co je podle doktorky Kateřiny Cajthamlové důležité se zaměřit, abychom včas odhalili jejich příčinu?
před 5 měs. 28 min
Aromaterapii můžeme využívat také v souvislosti s hubnutím, některé silice potlačují chuť k jídlu, jiné nám mohou zlepšit náladu. Je to ale velmi individuální záležitost, proto musíme být při využívání aromaterapie vždy opatrní.
před 5 měs. 18 min