Hubněte zdravě s Kateřinou Cajthamlovou

Hubněte zdravě s Kateřinou Cajthamlovou

Odbornice na hubnutí Kateřina Cajthamlová vám pomáhá shodit přebytečná kila.

© Český rozhlas

Volný čas
Líbí se vám podcast Hubněte zdravě s Kateřinou Cajthamlovou?

Epizody 94

Natažené svaly nás dovedou pěkně potrápit. Musíme proto být při cvičení a podobných činnostech hodně opatrní.
před 6 dní 24 min
Je lepší jíst malé porce jídla několikrát denně, nebo velké porce méně často? Názory na odpověď na tuto otázku se různí a není divu, četnost a velikost porcí ovlivňuje velké množství faktorů.
před 1 týd. 26 min
Máme věřit například tomu, že při hubnutí nám pomůže vypít před každým jídlem velkou sklenici vody? Pomáhá při hubnutí pití bílého čaje nebo jíst 3x denně pár měsíčků grepu?
před 3 týd. 16 min
Pohodové letní dny nám mohou pokazit různé druhy nevolností, které souvisejí hlavně s našimi aktivitami v době dovolených a prázdnin. Doktorka Kateřina Cajthamlová radí, jak se jich co nejdříve zbavit.
před 1 měs. 23 min
Voda je pro naše tělo velmi důležitá. Jak ji do těla dostat a jak ji uvnitř sebe chránit nebo proč záleží také ph vody, kterou pijeme.
před 1 měs. 18 min
Kůže vypovídá o tom, v jakém je člověk fyzickém i psychickém stavu. Její kvalita je částečně ovlivněna geneticky, ale spoustu věcí můžeme změnit, pokud se o ni budeme dobře starat.
před 1 měs. 26 min
Pojem biologické hodiny se používá často a čínská medicína s nimi pracuje. Jsou založené na tom, že každý orgán v těle je v určitou denní dobu aktivnější. Střídání světla a tmy také ovlivňují naše biorytmy.
před 1 měs. 17 min
Záněty močových cest postihují více ženy než muže. Mohou být akutní i chronické a obtíže s nimi spojené jsou velmi nepříjemné. Nesprávně léčený akutní zánět může v chronický přejít a způsobit tak závažné zdravotní problémy.
před 2 měs. 24 min
Potíže při chůzi můžeme mít z nejrůznějších důvodů. Pomoci nám s nimi mohou rozmanité pomůcky. Při jejich používání se ale raději poraďte s odborníkem.
před 2 měs. 26 min
Pokud si chcete nastavit zdravý životní styl, zhubnout a žít zdravě, určitě nemůžete vynechat pohyb. Doktorka Kateřina Cajthamlová radí, jak se k pohybu přinutit.
před 2 měs. 17 min