Host: Milan Studnička, dětský a rodinný psycholog
Podcasty Hovory

Host: Milan Studnička, dětský a rodinný psycholog

23 min, před 4 dny

Podle psychologa jsou za vztah mezi rodiči a dětmi zodpovědní výlučně rodiče. A v mezních situacích hledají radu, co dělat, když jim potomci vulgárně nadávají. 

© Český rozhlas

Další epizody podcastu Hovory

Její hlas se stal symbolem po okupaci Československa 21. srpna 1968. Následovalo lepení pytlíčků, podpis Charty 77, život v disentu. Dožila se úctyhodných 92 let.
před 15 hod. 24 min
Do Hovorů přišla žena, která zprostředkovává kontakt dětem, v náhradních rodinách, s jejich biologickými rodiči nebo příbuznými. Jako první kontakt s biologickou rodinou zprostředkovala své vlastní, adoptované dceři. Moderuje Petr Vizina.
před 1 den 23 min
Vystudoval elektroakustiku na ČVUT, přesto dnes cvičí asistenční psy. Jak se psi naučí detekovat z moči pacienta vznikající nádor? A proč pes rozumí spíš gestům než slovům?
před 2 dny 23 min
Nová kniha Jana Beránka Pátrání po Silvestrovi není o ochraně přírody nebo energetice. Mapuje válečné osudy československé kolonie v Singapuru. Moderuje Jana Klusáková.
před 3 dny 23 min
Původně se chtěl stát malířem, ale řízením osudu se prosadil jako filmový kameraman a uznávaný fotograf. Začínal s režisérem Jurajem Jakubiskem. Moderuje Vladimír Kroc.
před 5 dní 22 min