Host Radiožurnálu Sport

Host Radiožurnálu Sport

Hosté ve studiu sportovního rádia Radiožurnál Sport. Od 10. do 26. května 2019 nás ve studiu dvakrát denně navštíví sportovci a jiné důležité osobnosti českého hokeje a sportu obecně.

© Český rozhlas

Sporty
Líbí se vám podcast Host Radiožurnálu Sport?

Epizody 34

Semifinálové utkání s Kanadou českému týmu nevyšlo, stále ale bude hrát o medaili, na což se dlouho čekalo. I podle prezidenta Českého svazu ledního hokeje Tomáše Krále se mistrovství podařilo, hrál se atraktivní hokej a atmosféra byla úžasná. „Nemám, co...
před 1 rok. 42 min
Čeští hokejisté dnes nastoupí boj o bronz proti Rusům. Hosty Jana Pokorného byli bývalí hokejisté Vladimír Martinec a Pavel Richter. Mluvili třeba o tom, v čem jsou naši hokejisté dobří a kde by naopak měli zabrat.
před 1 rok. 36 min
„Čeští hokejisté dělají radost nejenom mě, ale celému národu,“ říká manažer rozvoje hokeje Slavomír Lener, podle kterého výsledky českého národní týmu zatím byly skvělé, předvedená hra úžasná.
před 1 rok. 40 min
Hostem Radiožurnálu Sport byl hudebník a sportovec Michal Dvořák. V dětství studoval hru na klavír, po gymnáziu šel studovat FTVS. Prošel několika kapelami, než se stal jedním ze zakládajících členů kapely Lucie. Je víc sportovec, nebo hudebník? A jak se...
před 1 rok. 21 min
Každý zápas s Kanadou je obrovská výzva, říká generální manažer českého národního týmu Petr Nedvěd, který hodnotí mistrovství pozitivně, a myslí si, že to nejdůležitější teprve přijde.
před 1 rok. 40 min
Hokejové semifinále českého týmu s Kanadou nevynechá ani David Svoboda, český moderní pětibojař a olympijský medailista z Londýna. Zimní sporty má rád a hokej v plné výzbroji si vyzkoušel na vysoké škole i amatérsky s kamarády na rybníku. Co plánuje po uk...
před 1 rok. 32 min
Na mistrovství světa se utkají národní hokejové týmy a Radiožurnál bude opět u toho! Kdy si nás naladit?
před 1 rok.
Česká hokejová reprezentace splnila povinnost a na mistrovství v Bratislavě postoupila ze skupiny. Dnes se ve čtvrtfinále střetne s Německem. A má být jasným favoritem zápasu. „Podcenění soupeře nepřipadá v úvahu, kluci moc dobře vědí, o co v zápase jde,“...
před 1 rok. 33 min
Kdyby dnes začínala se sportem, asi by zůstala u klasického běžeckého lyžování. Na populární biatlon se prý legendární Kateřina Neumannová necítí. „Jsem konzervativní a klasický běh mám v krvi,“ říká v rozhovoru s Janem Pokorným.
před 1 rok. 26 min
Čechům se na hokejovém šampionátu daří. Snad až nad očekávání dobře. „Kromě zápasu s Rusy, který nám nevyšel, předvádíme slušný a hezký hokej. Kéž by to takhle pokračovalo dál,“ říká v rozhovoru s Miroslavem Burešem útočník Dominik Kubalík.
před 1 rok. 31 min