Host Českého rozhlasu Ostrava

Host Českého rozhlasu Ostrava

Kdo si občas rád nesedne s někým, s kým si dobře popovídá? Přesně to lze zažít v našem pořadu, s hostem ve studiu. Někdo by řekl talk-show, jiný hodinové interview, nebo lze prostě říci – rozhovor.

© Český rozhlas

Volný čas
Líbí se vám podcast Host Českého rozhlasu Ostrava?

Epizody 72

Pan Dobroslav Vlček od mládí sportuje, má za sebou vrcholovou kariéru a tu časem posunul k trenérství. Jaký mají k pohybu vztah dnešní školáci? A co naopak starší generace?
před 11 měs. 20 min
Zuzana Lindovská a Dario Bilič, zakladatelé taneční školy Jazz monkeys. Co vede mladé lidi k tomu, že svůj veškerý volný čas věnují retro tancům? A jak je vnímá publikum vrstevníků?
před 11 měs. 20 min
Paní Anna Pinterová loni převzala titul Seniorka roku 2019 a až ji uslyšíte vyprávět, uznáte sami, že číslovka roku narození nemá žádný význam. Stačí si uchovat mladou mysl a stále něco dělat.
před 11 měs. 20 min
Ekaterina Kimlová má ruský původ. Léta žije v Česku a vybudovala tu firmu s kosmetickým zaměřením. Její svět se snaží zvedat ženám sebevědomí a trochu se podobá iluzím z obálek časopisů. Ona sama byla živou reklamou na perfektní vizáž a svým oborem žila n...
před 11 měs. 20 min
Honza Šádek objevil své výtvarné nadání až v dospělosti. Dnes pořádá výstavy svých kreseb. Je s podivem, že na svůj talent přišel za velmi dramatických okolností. Honza se v životě dvakrát potýkal s těžkou drogovou závislostí.
před 11 měs. 20 min
Angažmá v Divadle loutek jsem získala i díky mé mamince. Pracovala jako učitelka v mateřské škole a naučila mě pracovat s maňáskem. A u konkurzu se mi to hodilo. Tak vzpomíná na své začátky v ostravském divadle, které hraje především pro děti, Vladimíra P...
před 11 měs. 9 min
Markéta Kocichová je tatérka. Vypráví o tom, že každý obrázek by měl mít příběh nebo opodstatnění. Kdy odmítne něco vytetovat?  A chodí  na tetování i lidé dříve narození? Možná budete překvapeni. 
před 11 měs. 20 min
Jeho příběh začal na jednom ostravském gymnáziu. Rozhodoval se mezi hudbou, teologií nebo matematikou. Zvítězila matematika, kterou teď studuje v Anglii na Cambridge University. 
před 11 měs. 20 min
Původně se, jako bioložka, vydala na dráhu vědkyně, ale od dětství ráda ochutnávala všechno, na co v přírodě natrefila. Dnes spojila vědu s chutěmi a vyrábí sirupy. Rozhodně se nebojí experimentovat a kromě ovoce, bylinek nebo zeleniny, používá třeba jehl...
před 11 měs. 20 min
Karel Klemens chová na 600 holubů a má mezi nimi skutečné mistry. Poštovní holubi jsou totiž sportovci a jejich závody se konají po celém světě.
před 1 rok. 20 min