Polední publicistika s Věrou Štechrovou

Polední publicistika s Věrou Štechrovou

19 min, před 3 dny

Seznam bezpečných mimounijních zemí. Zkušenosti škol a žáků z posledních měsíců a jejich vliv. Čínský bezpečnostní zákon pro Hongkong.

© Český rozhlas

Další epizody podcastu Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře

Slovinsko a Lotyšsko vyřadily ČR ze seznamu bezpečných zemí. Počet odpracovaných hodin před důchodem. Úhyn slonů v Botswaně. 
před 7 hod. 19 min
Proč vyřadili Slovinci Česko ze seznamu bezpečných států, co se týče rizika koronaviru? Jak zdejší úřady vyhodnocují ohniska nákazy v České republice? A jak si v Brně připomínají narozeniny nejspíš nejznámějšího rodáka Gregora Johana Mendela?
před 13 hod. 20 min
Jak přijali odbojáři z dolů OKD sdělení, že společnost od pátku přeruší těžbu? Jak zdůvodňuje soudce Tomáš Novosad dnešní verdikt ke kauze Peroutka? A proč Česko vychází mezi vybranými evropskými státy už třetím rokem jako země, kde je finančně nejnáročně...
před 1 den 20 min
Proč se vyhrotila situace na Karvinsku a jak tam lidé zvládají zvýšená protiepidemická opatření? Na kolik prověří trpělivost řidičů a řidiček letní práce na dálnici D1? A do jaké míry odrážejí důvěru ruských občanů v prezidenta Putina výsledky všelidového...
před 1 den 19 min
Podnikatelé bilancují podporu od státu. Terapie, která by mohla mírnit rizika cytokinové bouře. Bude Vladimir Putin znovu ruským prezidentem?
před 2 dny 19 min