Hlasovka

Hlasovka

Ahoj, zdraví vás Anička a Anička! Neustále si posíláme hlasové zprávy o tom, co je nového, co nás trápí a zajímá, naše poznatky, nápady, zkrátka vše, co nás napadne. Proč by to nemohl slyšet i někdo jiný? Obě sportujeme, rády cestujeme, o to méně studujeme. Nějak jsme si našla jedna druhou a rády bychom vám odhalily střípky našich životů, a co holky jako my, řeší. Pokud vás bude zajímat víc než náš hlas, mrkněte na @anna.schroter a @anickavotavu a poznáte i naši tvář. Kontaktovat nás můžete na mailu: [email protected]

© Elite Bloggers Podcasts

Společnost a kultura Sporty
Líbí se vám podcast Hlasovka?

Epizody 17

V dnešní hlasovce vám povíme, co nám pomáhá ke zlepšení nálady. Ať už dlouhodobě nebo v daný okamžik. Máme pro vás pár rád a tipů, jak udělat sobě i ostatním život o něco barevnější.
před 1 rok. 41 min
Dnes to budou tipy, které je fajn znát a ne vždy se je dozvíte předtím, než nastoupíte do prváku. Jakou máme zkušenost, co jsme popletly, prošvihly a co bychom třeba teď udělaly jinak, to vše v dnešní hlasovce.
před 1 rok. 33 min
Nová hlasovka o tom, co si o situaci myslíme, co doma děláme a co se pro nás změnilo. Dozvíte se i tipy, které Vám mohou zkrátit dlouhé chvíle + plus pár jednoduchých receptů. 
před 1 rok. 35 min
Dnešní hlasovka je taková netradiční. Navzájem jsme si pokládaly otázky a snažily se na ně co nejlépe odpovědět. Dozvíte se více informací o nás a budete k nám mít možná zase o trochu blíž. Na nějakou otázku jsme odpověď věděly hned, ale občas jsme i my v...
před 1 rok. 13 min
Přijímací řízení, letuška, Akádo, rychlovýlet či pokračování ve studiu… to, a ještě mnohem víc se dozvíte v novém podcastu.
před 1 rok. 39 min
V dnešní hlasovce vám povíme naše zážitky, tipy a poznatky o naší první cestě do New Yorku a třeba i něco, čemu se tam vyhnout. Nezapomeneme zmínit, kde jsme jedly nebo brunchovaly, anebo kde si dát dobré kafe se zákuskem.
před 1 rok. 1 h 3 min
Dnešní hlasovka je o tom, podle čeho jsme si vybíraly předměty k maturitě. Dále se dozvíte, jak zkouška probíhá a nějaké naše tipy na učení.
před 1 rok. 51 min
V této hlasovce se bavíme o tom, čeho si poslední dobou víc a víc všímáme. Ať už to jsou rozdíly mezi generacemi, chování lidí nebo co je už dnes „běžné“.
před 1 rok. 27 min
V této hlasovce se dozvíte to, že i když něco může vypadat na první pohled naprosto zřejmé, tak pod povrchem je úplně něco jiného.
před 1 rok. 1 h 3 min
Dnešní hlasovka je o tom, jak jsme se vůbec k nahrávání dostaly, co to obnáší, a také vám vyprávíme nějaké ty naše „faily“, které se děly na začátku, ale třeba i během nahrávání podcastu, který právě teď posloucháte.
před 1 rok. 24 min