Gastromapa Lukáše Hejlíka 111

Gastromapa Lukáše Hejlíka 111

Někdy je lepší si trochu zajet, než se hodně spálit! Gastromapa Lukáše Hejlíka od 1. 11. 2019 i jako podcast.

© Lukáš Hejlík, Hana Kuncová

Business
Líbí se vám podcast Gastromapa Lukáše Hejlíka 111?

Epizody 44

Čtyřiačtyřicátý díl podcastu Gastromapa Lukáše Hejlíka 111 je s čerstvou vítězkou kategorie objev roku v soutěži Food blog roku Annou Grosmanovou. Povídali jsme si s ní v jejím oblíbeném řeznictví Naše maso o kvalitě potravin, trendech a české gastro scén...
před 14 hod. 41 min
Třiačtyřicátý díl podcastu Gastromapa Lukáše Hejlíka 111 jsme natočili v Novém Městě na Moravě s Liborem Buřvalem a Klárou Buřvalovou o jejich farmě, hotelu a restauraci a také tak trochu o jejich dnes už legendárních buchtičkách s krémem.
před 6 dní 44 min
Ve dvaačtyřicátém díle podcastu Gastromapa Lukáše Hejlíka 111 jsme navštívili nový podnik Format.coffee na pražské Letné, za kterým stojí stejně jako za již kultovní kavárnou Cafefin a Mazelab Coffee kavárník a snílek Jackie Tran Anh.
před 1 týd. 49 min
V jednačtyřicátém díle podcastu Gastromapa Lukáše Hejlíka 111 jsme se vypravili do chráněné krajinné oblasti do malebné obce Kadov za Markem Šolcem a Luďkem Dvořákem do jejich kiosku.
před 2 týd. 44 min
Ve čtyřicátém díle podcastu Gastromapa Lukáše Hejlíka jsme se s Vlastimilem Reitmajerem prošli osadou Kladská.
před 3 týd. 39 min
V devětatřicátém díle podcastu Gastromapa Lukáše Hejlíka 111 jsme si v brněnských Židenicích povídali s Vendulou Smékalovou v její nové kavárně Take 5.
před 1 měs. 29 min
V osmatřicátém díle podcastu Gastromapa Lukáše Hejlíka 111 jsme se prošli Plzní s výčepní a majitelkou Pivstra Alžbětou Vlčkovou.
před 1 měs. 41 min
V sedmatřicáté epizodě podcastu Gastromapa Lukáše Hejlíka 111 jsme se prošli s autorkou kuchařek a výraznou osobností české foodie scény Hanou Michopulu po pražských Vinohradech.
před 1 měs. 37 min
V šestatřicátém díle podcastu Gastromapa Lukáše Hejlíka 111 jsme se vydali za Robertem Chejnem na zámek Kotěra v Ratboři.
před 1 měs. 40 min
V pětatřicátém díle podcastu Gastromapa Lukáše Hejlíka 111 jsme s Danielou Mikešovou a Janou Patočkovou z "jediného upřímného food blogu" Vývařovna zavzpomínali na mládí a staré dobré časy v kultovní Havelské Koruně.
před 2 měs. 44 min