Gastromapa Lukáše Hejlíka 111

Gastromapa Lukáše Hejlíka 111

Někdy je lepší si trochu zajet, než se hodně spálit! Gastromapa Lukáše Hejlíka od 1. 11. 2019 i jako podcast.

© Lukáš Hejlík, Hana Kuncová

Business
Líbí se vám podcast Gastromapa Lukáše Hejlíka 111?

Epizody 51

Klára Donáthová píše osmým rokem recenze na gastro podniky do týdeníku Euro. Co podle ní přinese nového druhá vlna a proč česká média tak často tuhle rubriku přehlíží?
před 2 dny 41 min
Nechtěli už žádnou kavárnu a pražírnu už vůbec ne. Naštěstí to dopadlo jinak, a tak mají Kvasničkovi teď se svou Kavárnou fara Hukvaldy i vlastní výběrovou kávou Father's velké plány.
před 1 týd. 35 min
Co má v plánu nový MasterChef Česko Roman Staša? Ke komu se chystá na stáž a co podle něj bylo klíčové pro jeho vítězství v soutěži kuchařských amatérů?
před 2 týd. 36 min
Jak se s uzávěrou perou gastro podniky po celé zemi? Intenzivně. Bojují všichni, někteří ale mají ještě sílu a vůli posílat energii hrdinům a hrdinkám do zdravotnických zařízení.
před 3 týd. 1 h 8 min
Všechna ta energie a úsilí, který jsme dávali do toho, aby restaurace fungovaly tak, jsou k ničemu. Vypařili se, říká Vojta, který teď bojuje, jako všichni z gastra. Jak se jeho koncept mění, co si přivezl ze Skandinávie a jak si hodlá udržet zaměstnance?
před 4 týd. 39 min
V šestačtyřicátém díle podcastu Gastromapa Lukáše Hejlíka 111 jsme se procházeli v pražské Stromovce se Zuzkou Daňkovou a Honzou Valentou a hovořili o Taste of Prague.
před 1 měs. 56 min
V pětačtyřicátém díle podcastu Gastromapa Lukáše Hejlíka 111 jsme se vydali za legendou české gastronomie Michalem Göthem do Beskyd, kde působí jako šéfkuchař restaurace hotelu Miura.
před 1 měs. 40 min
Čtyřiačtyřicátý díl podcastu Gastromapa Lukáše Hejlíka 111 je s čerstvou vítězkou kategorie objev roku v soutěži Food blog roku Annou Grosmanovou. Povídali jsme si s ní v jejím oblíbeném řeznictví Naše maso o kvalitě potravin, trendech a české gastro scén...
před 2 měs. 41 min
Třiačtyřicátý díl podcastu Gastromapa Lukáše Hejlíka 111 jsme natočili v Novém Městě na Moravě s Liborem Buřvalem a Klárou Buřvalovou o jejich farmě, hotelu a restauraci a také tak trochu o jejich dnes už legendárních buchtičkách s krémem.
před 2 měs. 44 min
Ve dvaačtyřicátém díle podcastu Gastromapa Lukáše Hejlíka 111 jsme navštívili nový podnik Format.coffee na pražské Letné, za kterým stojí stejně jako za již kultovní kavárnou Cafefin a Mazelab Coffee kavárník a snílek Jackie Tran Anh.
před 2 měs. 49 min