10: Panajotis Kucalas - Kdyby mně nezavolali David a Jirka, tak jsem s fotbalem nadobro skončil

10: Panajotis Kucalas - Kdyby mně nezavolali David a Jirka, tak jsem s fotbalem nadobro skončil

32 min, před 7 měs.

Zahrál si po boku s Jirkou Skalákem, Láďou Krejčím nebo s Davidem Pavelkou. Jeho kariéru zastavilo zranění, které ukončilo kariéru třeba Vaškovi Kadlecovi. Nyní se o tyto kluky stará a dostává je po zranění zpět do top formy. Jeho příběh stojí opravdu za to. 

© Tomáš Šusta

Další epizody podcastu FotbalCast

Hokejisti už pochopili, že mentální kouč je může posunout k lepším výkonům. Fotbalisti mají zatím trochu problém pochopit naší roli. Jakou knížku doporučuje přečíst nebo jak probíhá sezení s takovým koučem? 
před 6 měs. 24 min
Něco málo přes půl roku strávil Martin Hamada v Portugalsku a měl možnost nahlédnout do trénování dětí v této zemi. Co se tam naučil a v čem se lišíme?
před 7 měs. 26 min
Bývalý ligový a reprezentační gólman se podělil o svoje zážitky z kariéry. A rozpovídal se o tom, jak trénuje nebo co by mladí gólmani měli dělat, aby se posouvali. Dominik razí motto "BAGO je základ!!!"
před 7 měs. 50 min
Jan Homola (https://www.instagram.com/homolac22/) , mladý futsalista a fotbalista, který se zaměřuje na individuální tréninky dětí všech věkových kategorií. Jak to vidí s českým fotbalem a co si něm myslí? Co mu u dnešních dětí chybí?
před 7 měs. 26 min
Do Mexika přiletěl a za 4 dny byl na ulici. Přesto to nezabalil a začal trénovat. Přes univerzitní týmy, se kterými vyhrál několik soutěží, se dostal až k Mexickému profesionálnímu fotbalu. Celkem v Mexiku strávil 4 roky a hodně se toho naučil. A jak sám...
před 7 měs. 23 min