5: Zdeněk Šmejkal - V ESAM scouting se to snažíme dělat jinak.

5: Zdeněk Šmejkal - V ESAM scouting se to snažíme dělat jinak.

24 min, před 8 měs.

Zdeněk (https://www.instagram.com/smejkal88/) si prošel první ligou a bohužel jeho slibnou kariéru zastavilo několikanásobné zranění kolene. Nyní se věnuje mladým fotbalovým talentům v ESAM Scouting, kde předává své fotbalové zkušenosti. Jak sám říká: "Dneska dát někomu kopačky je standart. My v ESAM se to snažíme dělat jinak." FotbalCast (https://www.instagram.com/fotbalcast/) Tomáš Šusta (https://www.instagram.com/tomas_susta/) Zdeněk Šmejkal (https://www.instagram.com/smejkal88/)

© Tomáš Šusta

Další epizody podcastu FotbalCast

Hokejisti už pochopili, že mentální kouč je může posunout k lepším výkonům. Fotbalisti mají zatím trochu problém pochopit naší roli. Jakou knížku doporučuje přečíst nebo jak probíhá sezení s takovým koučem? 
před 6 měs. 24 min
Něco málo přes půl roku strávil Martin Hamada v Portugalsku a měl možnost nahlédnout do trénování dětí v této zemi. Co se tam naučil a v čem se lišíme?
před 7 měs. 26 min
Zahrál si po boku s Jirkou Skalákem, Láďou Krejčím nebo s Davidem Pavelkou. Jeho kariéru zastavilo zranění, které ukončilo kariéru třeba Vaškovi Kadlecovi. Nyní se o tyto kluky stará a dostává je po zranění zpět do top formy. Jeho příběh stojí opravdu za...
před 7 měs. 32 min
Bývalý ligový a reprezentační gólman se podělil o svoje zážitky z kariéry. A rozpovídal se o tom, jak trénuje nebo co by mladí gólmani měli dělat, aby se posouvali. Dominik razí motto "BAGO je základ!!!"
před 7 měs. 50 min
Jan Homola (https://www.instagram.com/homolac22/) , mladý futsalista a fotbalista, který se zaměřuje na individuální tréninky dětí všech věkových kategorií. Jak to vidí s českým fotbalem a co si něm myslí? Co mu u dnešních dětí chybí?
před 7 měs. 26 min