Fotbalový podcast o lidech, kteří dávají fotbalu veškerý svůj čas a ovlivňují hodně lidí kolem sebe. Moderátor není žádný "expert". Těch už na české fotbalové scéně dost😅. Proto nečekejte žádné extra celebrity ale lidi, kteří mají svými názory a zkušenostmi co nabídnout. Na koho se můžete těšit? Uslyšíte trenéry, kteří vám předají své rady, tipy a triky. Můžete se těšit na odborníky jako jsou fyzioterapeuti, psychologové nebo kondiční trenéři. Dále určitě uslyšíte bývalé ligové hráče, kteří na fotbal nezanevřeli a předávají své zkušenosti dále, ať mládežnickým kategoriím nebo mužům🙂. Budu se snažit, aby si z podcastu něco odnesl jak trenér, hráč, tak třeba fanoušek. Za každý váš dotaz, za každou připomínku nebo nápad budu velice rád. Veškeré fotky z natáčení nebo fotbalová cvičení od trenérů můžete sledovat na Facebooku Fotbalcast (https://www.facebook.com/fotbalcast/) nebo na Instagramu tomas_susta (https://www.instagram.com/tomas_susta/) . A pokud byste někoho rádi slyšeli, tak mi napište. Díky všem, že jste si podcast našli a poslechli si ho.

© Tomáš Šusta

Sporty Fotbal
Líbí se vám podcast FotbalCast?

Epizody 12

Hokejisti už pochopili, že mentální kouč je může posunout k lepším výkonům. Fotbalisti mají zatím trochu problém pochopit naší roli. Jakou knížku doporučuje přečíst nebo jak probíhá sezení s takovým koučem? 
před 1 rok. 24 min
Něco málo přes půl roku strávil Martin Hamada v Portugalsku a měl možnost nahlédnout do trénování dětí v této zemi. Co se tam naučil a v čem se lišíme?
před 1 rok. 26 min
Zahrál si po boku s Jirkou Skalákem, Láďou Krejčím nebo s Davidem Pavelkou. Jeho kariéru zastavilo zranění, které ukončilo kariéru třeba Vaškovi Kadlecovi. Nyní se o tyto kluky stará a dostává je po zranění zpět do top formy. Jeho příběh stojí opravdu za...
před 1 rok. 32 min
Bývalý ligový a reprezentační gólman se podělil o svoje zážitky z kariéry. A rozpovídal se o tom, jak trénuje nebo co by mladí gólmani měli dělat, aby se posouvali. Dominik razí motto "BAGO je základ!!!"
před 1 rok. 50 min
Jan Homola (https://www.instagram.com/homolac22/) , mladý futsalista a fotbalista, který se zaměřuje na individuální tréninky dětí všech věkových kategorií. Jak to vidí s českým fotbalem a co si něm myslí? Co mu u dnešních dětí chybí?
před 1 rok. 26 min
Do Mexika přiletěl a za 4 dny byl na ulici. Přesto to nezabalil a začal trénovat. Přes univerzitní týmy, se kterými vyhrál několik soutěží, se dostal až k Mexickému profesionálnímu fotbalu. Celkem v Mexiku strávil 4 roky a hodně se toho naučil. A jak sám...
před 1 rok. 23 min
Do dalšího dílu přijal pozvání ředitel Bohemians 1905 (https://www.instagram.com/bohemians_praha_1905/)  Darek Jakubowicz. Zjistíte, jak se řídí prvoligový klub, co všechno má ředitel na starosti a kdy se můžeme těšit na otevření nového Ďolíčku. 
před 1 rok. 32 min
Zdeněk (https://www.instagram.com/smejkal88/) si prošel první ligou a bohužel jeho slibnou kariéru zastavilo několikanásobné zranění kolene. Nyní se věnuje mladým fotbalovým talentům v ESAM Scouting, kde předává své fotbalové zkušenosti. Jak sám říká: "Dn...
před 1 rok. 24 min
Matěj Šendera si prošel si obě pražská S, nyní se stará o ligové hráče v Bohemians 1905. Jaká je náplň jeho práce, co vše musí zvládat a jak se stará o hráče se dozvíte v tomto rozhovoru. (natočeno před karanténou)
před 1 rok. 31 min
Podniká, trénuje, hraje a prodává fotbalové vybavení, které budete znát jako BU1. Petr Hlaváček je člověk, který se věnuje fotbalu opravdu na 100%. Vyrazil do USA podpořit akademii Juventusu a zjistil jak to tam funguje. Asi vás překvapí co se tam dozvědě...
před 1 rok. 21 min