Fashion Podcast

Fashion Podcast

Poslouchejte podcasty ze světa módy - na rozhovory si zvu majitele módních značek, butiků, e-shopů, modní poradce, stylisty a kohokoliv, kdo se pohybuje ve fashion byznysu a má co říct :-)

© Zdeněk Steiner

Vzdělávání Business
Líbí se vám podcast Fashion Podcast?

Epizody 32

České tradiční značky Pietro Filipi a Kara míří do insolvence. Footshop kupuje svého konkurenta značku Queens. Končí omezení maloobchodního prodeje oblečení - co tedy můžeme očekávat?
před 2 měs. 28 min
V aktuálním díle Fashion Podcastu mluvím o tom, jak velké firmy zvládly krizi - Nike, H&M, Rinascimento a další...prozrazuji také, kde vidím největší příležitost a kam sám chci nyní zaměřit svou pozornost a peníze.
před 8 měs. 30 min
Pokud začínáte podnikat v módě, tak sledujte aktuální epizodu Fashion Podcastu, kde mluvím o základních módních principech úspěchu.
před 8 měs. 25 min
Aktuální epizoda je o tom, jak zvládnout komunikaci se zákazníky a jak díky tomu prodávat více. V podcastu mluvím o tom, co říct zákazníkovi jako první, pokud vejde do vašeho obchodu a pak taky, co radši neříkat vůbec.
před 9 měs. 1 h 15 min
Nikoleta je spolumajitelka firmy Fashion Planet, kde se stará o výběr značek, komunikaci s dodavateli a jejich následnou prezentaci zákazníkům. V podcastu se bavíme o tom, jak nakupovat módu.
před 9 měs. 50 min
Hana Dvořáková je módní stylistka, která má svůj ateliér v České Třebové. V aktuální díle se bavíme o tom, jak se podniká s módou na menším městě a jak může fungovat stylingové poradenství a samotný prodej oblečení.
před 9 měs. 39 min
Zuzana je módní návrhářka, která plní ženám sny o krásných šatech. V podcastu se bavíme o tom, co musí udělat designer pro to, aby uspěl v drsném světě módy.
před 9 měs. 45 min
Zuzana Klimešová je módní stylistka a marketingová specialistka. Bavíme se o tom, jak přejít ze zaměstnaneckého poměru k práci v módě na plný úvazek, protože jestli někdy začít nový projekt - tak právě teď. Vždy v těžkých dobách je největší počet nových ú...
před 10 měs. 42 min
Pavla Pavlíčková je majitelka kamenných obchodů s módou PP MODE, kterou můžete znát ze Zlína nebo Luhačovic. V nejnovějším podcastovém díle se bavíme o tom, jak připravit vizuál obchodu, jak vybírat zboží nebo jak velká výhoda je, když máte dva obchody.
před 10 měs. 48 min
Karolína je blogerka, marketingová specialistka, vicemistryně světa ve sportovním aerobiku a hlavně expertka na instagram. V nové epizodě Fashion Podcastu se bavíme o tom, proč používat instagram, jak pracovat s influencery a třeba i vysvětlíme, co je to...
před 11 měs. 43 min