Fashion Podcast

Fashion Podcast

Poslouchejte podcasty ze světa módy - na rozhovory si zvu majitele módních značek, butiků, e-shopů, modní poradce, stylisty a kohokoliv, kdo se pohybuje ve fashion byznysu a má co říct :-)

© Zdeněk Steiner

Vzdělávání Business
Líbí se vám podcast Fashion Podcast?

Epizody 31

V aktuálním díle Fashion Podcastu mluvím o tom, jak velké firmy zvládly krizi - Nike, H&M, Rinascimento a další...prozrazuji také, kde vidím největší příležitost a kam sám chci nyní zaměřit svou pozornost a peníze.
před 4 měs. 30 min
Pokud začínáte podnikat v módě, tak sledujte aktuální epizodu Fashion Podcastu, kde mluvím o základních módních principech úspěchu.
před 5 měs. 25 min
Aktuální epizoda je o tom, jak zvládnout komunikaci se zákazníky a jak díky tomu prodávat více. V podcastu mluvím o tom, co říct zákazníkovi jako první, pokud vejde do vašeho obchodu a pak taky, co radši neříkat vůbec.
před 5 měs. 1 h 15 min
Nikoleta je spolumajitelka firmy Fashion Planet, kde se stará o výběr značek, komunikaci s dodavateli a jejich následnou prezentaci zákazníkům. V podcastu se bavíme o tom, jak nakupovat módu.
před 6 měs. 50 min
Hana Dvořáková je módní stylistka, která má svůj ateliér v České Třebové. V aktuální díle se bavíme o tom, jak se podniká s módou na menším městě a jak může fungovat stylingové poradenství a samotný prodej oblečení.
před 6 měs. 39 min
Zuzana je módní návrhářka, která plní ženám sny o krásných šatech. V podcastu se bavíme o tom, co musí udělat designer pro to, aby uspěl v drsném světě módy.
před 6 měs. 45 min
Zuzana Klimešová je módní stylistka a marketingová specialistka. Bavíme se o tom, jak přejít ze zaměstnaneckého poměru k práci v módě na plný úvazek, protože jestli někdy začít nový projekt - tak právě teď. Vždy v těžkých dobách je největší počet nových ú...
před 6 měs. 42 min
Pavla Pavlíčková je majitelka kamenných obchodů s módou PP MODE, kterou můžete znát ze Zlína nebo Luhačovic. V nejnovějším podcastovém díle se bavíme o tom, jak připravit vizuál obchodu, jak vybírat zboží nebo jak velká výhoda je, když máte dva obchody.
před 7 měs. 48 min
Karolína je blogerka, marketingová specialistka, vicemistryně světa ve sportovním aerobiku a hlavně expertka na instagram. V nové epizodě Fashion Podcastu se bavíme o tom, proč používat instagram, jak pracovat s influencery a třeba i vysvětlíme, co je to...
před 7 měs. 43 min
Pokud nemáte příjem z online prostředí, tak jste pravděpodobně neměli v posledních týdnech žádný příjem. Tady je tip, jak můžete jeden mít a stačí vám k tomu jenom to, co víte a co už dávno sami děláte.
před 8 měs. 18 min