EVOLVE! Stories

EVOLVE! Stories

Nakoukněte s námi pod ruce těm nejlepším recruiterům z ČR i ze zahraničí. Každý měsíc zde najdete nový rozhovor plný úspěšných příběhů a inspirace. A kdo ví, příště to může být třeba o vás.

© EVOLVE! Events

Vzdělávání Business
Líbí se vám podcast EVOLVE! Stories?

Epizody 67

Povídání s Honzou Kubou o předsudcích a o tom, jak si s nimi poradit.
před 1 týd. 35 min
1700 nových zaměstnanců za 9 měsíců! Tak o tom si dnes povídáme s Hanou Veselou ze společnosti NOTINO, tedy jak je možné najít, zaujmout a nabrat 1700 nových kolegů do skladu za pouhých 9 měšsíců.
před 1 měs. 35 min
Rozhovor s vítězkou kategorie roku 2021 v rámci RA Awards, Renátou Balíkovou ze spol. Iresoft o tom, jaké je její tajemství úspěchu.
před 1 měs. 35 min
V dnešním díle si povídáme s Hanou Veselou ze společnosti NOTINO o tom, jak i ve velkém provozu lze úspěšně zvládnout aktuální vládní nařízení a povinné testování.
před 2 měs. 35 min
V dnešním díle si povídáme s Jiřím Plátkem.
před 2 měs. 35 min
V dnešním díle si povídáme s Jindrou Hachovou o velké fúzi ve společnosti Solitea. Konkrétně o tom, jaké nástrahy musela překonat, jak se do celého projektu zapojilo HR oddělení a jaké zkušenosti a výsledky celá tato fúze přinesla.
před 3 měs. 35 min
V dnešním díle si povídáme s Bárou Habětínkovou ze spol. ShipMonk a bavíme se o tom, jak úspěšně zvládat rychlý růst firmy, jak do takového živého prostředí nabírat, jak nové kolegy dostávat do procesů a jak je školit a na co. A především, jak si i přes r...
před 3 měs. 35 min
V dnešním díle si povídáme s Janou Špačkovou, zakladatelku společnosti FLEXJOBS o tom, jak se změnil pohled na flexibilitu práce, jaké novinky nás v této oblasti čekají a jak jsme na tom v porovnání se zahraničím.
před 4 měs. 35 min
V dnešním díle si povídáme s Tomášem Šebkem, lékařem a zakladatelem platformy uLekare.cz o tom, jak firmy mění svůj postoj ke zdraví svých zaměstnanců, jak se snaží více angažovat o lepší jejich zdravotní péči a jestli se zdraví nově stane hitem mezi fire...
před 4 měs. 35 min
Položili jste si někdy otázku, proč je pro nás tolik obtížné měnit naše návyky, co se v našem nitru odehrává? A můžeme se vlastně měnit, popř. i lidi kolem sebe? Dnes si ukážeme několik praktických metod, které nám mohou ke změně návyků a stereotypů efekt...
před 5 měs. 35 min