EVOLVE! Stories

EVOLVE! Stories

Nakoukněte s námi pod ruce těm nejlepším recruiterům z ČR i ze zahraničí. Každý měsíc zde najdete nový rozhovor plný úspěšných příběhů a inspirace. A kdo ví, příště to může být třeba o vás.

© EVOLVE! Events

Vzdělávání Business
Líbí se vám podcast EVOLVE! Stories?

Epizody 74

Dnešním hostem je Gábina Hrbáčková Kedová a povídáme si o tom, jaké jsou nelegální praktiky některých agentur práce a co se s tím snaží udělat vláda.
před 2 týd. 35 min
Povídání s Davidem Vojčákem o tom, že i v HR začíná být virtuální realita seriózní a aktuální téma.
před 1 měs. 35 min
Povídání s Martinem Součkem o tom, jak strukturovat otázky a jak průzkumy vyhodnocovat, stejně tak o tom, jaké jsou časté chyby a jak se jim vyvarovat.
před 2 měs. 35 min
Povídání s Josefem Sarkánym o tom, jak je i přes zrakované postižení možné vybudovat úspěšnou kariéru v IT a jak začlenit zaměstnance s postižením do svých týmů.
před 2 měs. 35 min
Povídání s Honzou Kubou o tom, proč mají někteří manažeři potíže udělat rozhodnutí a jak rozhodovací paralýzu úspěšně překonat.
před 2 měs. 35 min
Povídání s Martinem Vítkem o tom, jak je dnešní generace středoškoláků připravena na vstup na pracovní trh.
před 3 měs. 35 min
Povídání s Filipem Černým o tom, jak kvalitní jsou čeští manažeři, v čem nejvíce chybují a jak jsou na tom ve srovnání se zahraničními kolegy.
před 3 měs. 35 min
Povídání s Honzou Kubou o předsudcích a o tom, jak si s nimi poradit.
před 4 měs. 35 min
1700 nových zaměstnanců za 9 měsíců! Tak o tom si dnes povídáme s Hanou Veselou ze společnosti NOTINO, tedy jak je možné najít, zaujmout a nabrat 1700 nových kolegů do skladu za pouhých 9 měšsíců.
před 5 měs. 35 min
Rozhovor s vítězkou kategorie roku 2021 v rámci RA Awards, Renátou Balíkovou ze spol. Iresoft o tom, jaké je její tajemství úspěchu.
před 5 měs. 35 min