Mluvené slovo pro celou rodinu. Rozhovory s osobnostmi, historické dokumenty i populární rozhlasové seriály.

© Český rozhlas

Státní správa
Líbí se vám podcast Dvojka?

Epizody 1315

Jak bažanta péct, abyste jej nevysušili? Co se hodí jako příloha? Exkluzivně pro stanici Český rozhlas Dvojka připravil Roman Paulus.
před 11 měs. 3 min
První strana nového alba Dvě slunce je taková zasněná, naopak uvnitř jsou fotografie z reálného života, přibližuje podobu nového CD Aneta Langerová.
před 11 měs. 28 min
Kvůli otravě Bečvy kyanidem letos v září začala Česká inspekce životního prostředí kontrolovat 15 firem, včetně chemičky Deza ve Valašském Meziříčí. Proč je tak složité vypátrat viníka?
před 11 měs. 26 min
Četnická pátrací stanice v Dolním Dvořišti začala řešit tragický případ vraždy mladé ženy 4. dubna 1932. Ale příběh, který všemu předcházel, se začal odvíjet mnohem dříve.
před 11 měs. 27 min
Host: doc. ing. Jiří Brát, Vysoká škola chemicko-technologická v Praze. Moderuje Tereza Stýblová.
před 11 měs. 33 min
Kouč Marian Jelínek vás trochu provede vlastní knihovnou. Kromě pozitivní psychologie v ní lze najít i hodně tlusté knížky. Přišel na ně ten správný čas?
před 11 měs. 4 min
Připravili a provázejí Iva Bendová a Mirek Vaňura.
před 11 měs. 2 min
Jaké k němu nabídneme vhodné a hlavně chutné přílohy? Exkluzivně pro stanici Český rozhlas Dvojka připravil Roman Paulus.
před 11 měs. 3 min
Dovedete si představit, že nemáte pas, teplou vodu, léky a že vás operují bez narkózy? Gratulujte si, že nežijete v Severní Koreji, o které vyprávěla Nina Špitálníková.
před 11 měs. 29 min
Po dvou měsících vláda opět povolí návštěvy v domovech seniorů a v dalších zařízeních sociálních služeb. Jsou domovy na další personální zátěž připraveny? A ví vůbec stát, jak seniory nejlépe ochránit? 
před 11 měs. 25 min