Podcastové rozhovory Kisy Císařové a Míši Zemánkové se zajímavými osobnostmi. Vše o podcastu najdete na stránce https://www.dialogf.cz a také si můžete podcast naladit ve svém podcastovém přehrávači zde: https://linktr.ee/DialogF . Zároveň nás najdete i na Facebooku: https://www.facebook.com/dialogf.cz .

© DialogF

Komedie Komedie rozhovory
Líbí se vám podcast DialogF?

Epizody 14

test
před 1 rok. 6 min
Hostem Kisy Císařové byla Lucie Gelemová, malířka. Vše o podcastu najdete na stránce https://www.dialogf.cz a také si můžete podcast naladit ve svém podcastovém přehrávači zde: https://linktr.ee/DialogF.
před 1 rok. 30 min
Hostem Míši Zemánkové byla Ivana Jirešová, herečka. Vše o podcastu najdete na stránce https://www.dialogf.cz a také si můžete podcast naladit ve svém podcastovém přehrávači zde: https://linktr.ee/DialogF.
před 1 rok. 25 min
Hostem Kisy Císařové byla Petra Černocká, zpěvačka a herečka. Vše o podcastu najdete na stránce https://www.dialogf.cz a také si můžete podcast naladit ve svém podcastovém přehrávači zde: https://linktr.ee/DialogF.
před 1 rok. 30 min
Hostem Míši Zemánkové byla Eva Decastelo, herečka a moderátorka. Vše o podcastu najdete na stránce https://www.dialogf.cz a také si můžete podcast naladit ve svém podcastovém přehrávači zde: https://linktr.ee/DialogF.
před 1 rok. 30 min
Hostem Kisy Císařové byla Nikola Márová, první sólistka Baletu Národního divadla v Praze a stálý host Baletu Státní opery. Vše o podcastu najdete na stránce https://www.dialogf.cz a také si můžete podcast naladit ve svém podcastovém přehrávači zde: https:...
před 1 rok. 33 min
Hostem Kisy Císařové byla Eva Borská, moderátorka a zpěvačka. Vše o podcastu najdete na stránce https://www.dialogf.cz a také si můžete podcast naladit ve svém podcastovém přehrávači zde: https://linktr.ee/DialogF.
před 1 rok. 31 min
Hostem Kisy Císařové byla Marie Křížová, muzikálová zpěvačka a herečka. Vše o podcastu najdete na stránce https://www.dialogf.cz a také si můžete podcast naladit ve svém podcastovém přehrávači zde: https://linktr.ee/DialogF.
před 1 rok. 30 min
Hostem Míši Zemánkové byla Adéla Gondíková, herečka a moderátorka. Vše o podcastu najdete na stránce https://www.dialogf.cz a také si můžete podcast naladit ve svém podcastovém přehrávači zde: https://linktr.ee/DialogF.
před 1 rok. 28 min
Hostem Kisy Císařové byla Štěpánka Decastelo, moderátorka, redaktorka a spisovatelka. Vše o podcastu najdete na stránce https://www.dialogf.cz a také si můžete podcast naladit ve svém podcastovém přehrávači zde: https://linktr.ee/DialogF.
před 1 rok. 39 min