Dětské rádio Mělník

Dětské rádio Mělník

Ahoj, jsme dětské internetové rádio vysílající z Mělníka. Právě začínáme tak nám držte palce a hlavně nás poslouchejte!

© Dětské rádio Mělník

Děti a rodina Zprávy
Líbí se vám podcast Dětské rádio Mělník?

Epizody 424

Dnešní vysílání bylo velmi veselé i když na těžké téma. Děti se věnovaly zdravotnictví, zdravotnické a sociální péči a službám. Do živého vstupu si děti pozvaly Alenu Voždovou z sestru z ČERVENÉHO KŘÍŽE z pobočky Mělník.
před 2 dny 1 h 0 min
Dnes si budeme povídat na téma ENERGIE
před 4 dny 1 h 1 min
Dnes pro vás vysílali moderátoři: Týnka, Dodo, Max a Dominik. Tématem povídání byly smysly. Vůbec to nebylo jednoduché téma. Pomohla jim i kniha PTAČÍ SMYSL od Tima Birkheada. Děti poodkryly tajemství jaké je to být ptákem. Poslechněte si a uslyšíte co je...
před 1 týd. 1 h 0 min
Ahoj, dnes budeme jsme vybrali téma ZNAČKY
před 1 týd. 1 h 0 min
Dnes bylo první vysíláni v novém roce 2021 a děti si vybraly téma elektronika. Vysílání provázel smích, jelikož o vtipy tentokrát opravdu nebyla nouze. Týnka vyprávěla novoroční smutný příběh jednoho psího tuláka Bondiho z Hlavence, který nakonec skončil...
před 2 týd. 1 h 0 min
První vysílání v roce 2021. Povídat si budeme o Vánocích a Novém roce. Povídejte si s námi.
před 2 týd. 1 h 2 min
před 3 týd. 2 h 1 min
Štědrý den ve studiu Libiš. Jak prožíváme vánoční svátky? Dnes pro vás vysílá Týna, Dodo a Max. Hrajeme všem dobrým lidem, aby nebyl o Vánocích nikdo sám. S námi nejste sami. Máme vás rádi.
před 4 týd. 58 min
Dnešní vysílání je o kreslených příbězích, které v české kotlině začal v roce 1938 používat Jaroslav Foglar. Dnešní moderátoři hrají již předvánočně pro všechny lidičky s dobrou náladou a úsměvem na rtech.
před 1 měs. 1 h 1 min
Dnešní téma vysílání je opak tmy... tedy světlo. Se světlem se setkáváte každý den ale přesto se o něm možná v dnešním vysílání dozvíte, co jste ještě neslyšeli. Také samozřejmě nějaké písničky.
před 1 měs. 1 h 1 min