David Vaníček: Slyšíme se?

David Vaníček: Slyšíme se?

David Vaníček je bývalý novinář a televizní reportér, dnes na volné noze jako mediální lektor, influcencer a youtuber. Se svým partnerem vychovávají dvojčata a svůj příběh sdílejí jako Dva tátové veřejně, aby zbořili tabu o duhových rodičích a rodinách. Podcast Slyšíme se bude o všem, co se tátovi a klukovi z médií honí v hlavě.

© David Vaníček

Děti a rodina
Líbí se vám podcast David Vaníček: Slyšíme se??

Epizody 45

Utekli jsme před epidemiologickým PSEM ve stupni 5 na Gran Canaria a dýcháme čerstvý vzduch. Posílám vám takový deníček z našich prvních dnů.
před 1 týd. 20 min
Je prvního ledna 2021 a my jsme společně našli 125 důvodů, díky kterým nebyl rok 2020 tím nejhorším. Našli jste mezi nimi ten svůj?
před 3 týd. 38 min
Rychlý předvánoční podcast se dvěma audio povídkami z naší knihy O Vánocích spolu.
před 1 měs. 27 min
Abys prodal svoje zboží, musíš zaujmout. Jen je pak trošku smutné, když nevymyslíš nic jiného než vulgaritu a ještě se tváříš, že to vlastně sprosté slovo není. Příběh svařeného vína Teplouš a marketingu ze čtvrtvé cenové.
před 2 měs. 21 min
Nikola Štruplová udělala ve svém životě neobvyklý krok. Ačkoliv mohla mít svoje vlastní druhé dítě, rozhodla se s manželem pro adopci opuštěné holčičky. S jakými předsudky musela bojovat? A jak funguje její rozšířená domácnost? A je připravena i na krizov...
před 2 měs. 47 min
Podzim už se rozjel v plné parádě, ale já jsem se rozhodl, že se nenechám vtáhnout do té temné nálady. Třeba vás budu něčím inspirovat, tady jsou moje podzimní nakopávače dobré nálady.
před 2 měs. 38 min
Je zveřejňování zákulisních záběrů a vulgarit politiků skutečným veřejným zájmem, nebo jen pouhou honbou za seznací?
před 3 měs. 20 min
Hostem podcastu Slyšíme se byla Eva Němčková, zakladatelka projektu Needo a máma Paulínky, u které se po porodu objevila řada závažných postižení. Jaké je to žít roky s pocitem viny a jak se dá zvládnout život s dospělou dcerou, o kterou musí pečovat neus...
před 3 měs. 1 h 15 min
Začalo babí léto a my ho společně s podcastem Slyšíme se zahájíme ASKem, tady jsou opovědi na vaše otázky, které mi přišly. Pohodlně se usaďte a jdeme na to.
před 4 měs. 49 min
Vyjeli jsme si na pět nocí na jih. Na jih Česka. Bylo to náročné, ale bylo to fajn. Procestujte s námi jižní Čechy v tomhle podcastu. Dnes i s mým partnerem Michalem. Podcast vznikl za podpory Jihočeské centrály cestovního ruchu.
před 5 měs. 1 h 18 min