Každodenní témata pohledem tří žen. Lucie Sinková, Žaneta Filípková i Miluška Bittnerová o všem možném i nemožném. Neexistuje problém, na který nemají názor. S radami expertů, odborníků. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

© Frekvence 1

Komedie Společnost a kultura Improvizace
Líbí se vám podcast Dámský klub?

Epizody 50

Moderátorka rádia Frekvence 1 Miluška Bittnerová se objevila v kampani na nový parfém, kterou nafotila s modelem Tomášem Dvořákem, který skončil letos druhý v soutěži Muž roku. Podívejte se na fotky a poslechněte si rozhovor s Martinem Malým, který Bittne...
před 4 rok. 1 min
V dalším ročníku soutěže StarDance, kterou na podzim odvysílá Česká televize, bude tančit i herečka Jitka Schneiderová! Sama o tom exkluzivně promluvila na Frekvenci 1 s tím, že jejím tanečním partnerem bude Marek Dědík.
před 6 let. 4 min
Vánoce jsou obdobím, které je plné dobrého jídla a pití. Odolává se jen těžko! Pokud chcete mlsat a zároveň nepřibrat, je dobré upravit si jídelníček. Otázkou zůstává: Kdy? Dnešní téma Dámského klubu na Frekvenci 1.
před 6 let. 2 min
Dnes je Světový den diabetu. Proto se této nemoci, jejíž výskyt u nás stále stoupá, budeme věnovat i v Dámském klubu Frekvence 1. Mají diabetici v Čechách vše, co potřebují? Dozvíte se uvnitř článku.
před 6 let. 1 min
Přicházíte domů z práce a na stole vám voní teplá večeře nebo si jen hodíte na talíř tlačenku s chlebem? Podle aktuálního průzkumu, teplou večeři denně chystá jen 6% dotázaných. Proč tomu tak je? Více se dozvíte uvnitř článku!
před 6 let. 0 min
před 7 let. 1 min