Dámská jízda

Dámská jízda

Magazín pro moderní ženy o životním stylu, kariéře a péči o tělo i ducha.

© Český rozhlas

Volný čas
Líbí se vám podcast Dámská jízda?

Epizody 79

Tentokrát se ohlédneme za Kabelkovým veletrhem, s  Monikou Brýdovou probereme tipy pro blížící se podzim a chybět nebude ani pozvánka na víkendový fotofestival do Blatné.
před 2 dny 31 min
Dvaačtyřicetiletá maminka tří dětí Gabriela Kalista z Českokrumlovska se před pár lety rozhodla fotit. Více v rozhovoru v Dámské jízdě Mirky Nezvalové.
před 1 týd. 32 min
Jak se dá změnit část výměníku na sídlišti na místo pro inspirativní setkávání nebo zelená plocha na břehu rybníka, kde parkovala auta, na místo k odpočinku.
před 2 týd. 29 min
V Dámské jízdě s Mirkou Nezvalovou nebude chybět ani připomenutí dobročinné akce Kabelkový veletrh.
před 3 týd. 22 min
Pravidelný pořad Dámská jízda připomene dobročinný Kabelkový veletrh a host Pavlína Jirsová ze Skryjí prozradí, proč si pořídila kozí farmu. Připravila Mirka Nezvalová.
před 4 týd. 25 min
Ve pravidelném magazínu Dámská jízda také navštívíte lékárnu na zámku Kuks a chybět nebudou ani rady z lunárního kalendáře krásné paní. Moderuje Mirka Nezvalová.
před 1 měs. 22 min
Kurzy pro tvořivé ženy pořádá každé léto českobudějovická kreativní publicistka Monika Brýdová ve školicím středisku Sebuzín. Letos bude hlavním tématem malování na dřevo.
před 1 měs. 23 min
Od profese rozhlasové a televizní reportérky přes práci tiskové mluvčí lázeňského města až do křesla starostky městyse. Takovou životní cestou prošla Jitka Bednářová z Chlumu u Třeboně.
před 1 měs. 24 min
Rozhovor s Jitkou Bednářovou z Chlumu u Třeboně, rozhlasovou a televizní redaktorkou, která se nakonec stala starostkou. Dále magazín nabízí rady, které se hodí na zahradě.
před 1 měs. 24 min
Výlet do Žirovnice k rybníčkům, díky kterým si Josef Bouchal plní své sny. Kateřina Bělová z Nové Vsi nad Lužnicí se zase pustila se do pečení makronek. Tipy pro zdraví.
před 1 měs. 24 min