Dámská jízda

Dámská jízda

Magazín pro moderní ženy o životním stylu, kariéře a péči o tělo i ducha.

© Český rozhlas

Volný čas
Líbí se vám podcast Dámská jízda?

Epizody 99

S českobudějovickou kreativní publicistkou Monikou Brýdovou probereme například i to, co můžeme v bytě za málo peněz změnit. Fyzioterapeutka Zuzana Širůčková zase poradí pár cviků pro naši lepší pohodu
před 4 dny 31 min
„Bhútán je země, kde moje duše rozkvetla. Island je země, kde se moje duše dotkla svých kořenů. Izrael je země, kde má mysl poznala svou sílu," říká mladá Češka, která o svém putování po těchto třech zemích vydala knihu Cesta za štěstím. A vydání další ch...
před 1 týd. 36 min
„Život mi zcela změnila návštěva kinezioložky. Poprvé jsem tam byla kvůli ekzému mé dcery. To mě nijak zvlášť nepřesvědčilo. Pak jsem chtěla té paní dát i druhou šanci a zašla tam kvůli svému kousání nehtů. Tehdy mi bylo 30 let. A ještě ten večer jsem si...
před 2 týd. 37 min
Zalistujeme audioknihou Poslední aristokratka u královského dvora a chybět nebudou ani rady ze seriálu Pomáhejme si od Marie Capůrkové z Českých Budějovic. Uvádí Mirka Nezvalová.
před 2 týd. 37 min
S meteoroložkou, ale i starostkou Sokola Čtyři Dvory doktorkou Svatavou Křivancovou, si budeme v seriálu Jedna z nás povídat o jejím civilním i profesním životě. 
před 3 týd. 30 min
Známý cukrář Josef Maršálek nám prozradí nejen recept na svou vyhlášenou vánočku, ale i to, jaké cukroví peče na vánoční stůl. 
před 1 měs. 28 min
S českobudějovickou kreativní publicistkou Monikou Brýdovou probereme nejen předvánoční přípravy , ale i to, jak netradičně nachystat štědrovečerní stůl. 
před 1 měs. 25 min
Její životní příběh začal výučním listem v Německu a dovedl ji až k autorství fotografii ve sto dvaceti kuchařských knihách. Naučíme se cvik na posílení  ledvin a chybět nebudou ani tipy pro snazší předvánoční úklid. K poslechu Dámské jízdy zve Mirka Nezv...
před 1 měs. 29 min
V Dámské jízdě se také dozvíte, proč se začala věnovat cykličnosti v životě ženy. Chybět ale nebudou ani rady pro dobrou pohodu a zdraví a také tip na cibulový sirup. .
před 1 měs. 32 min
V aktuální Dámské jízdě nebudou chybět ani rady od posluchaček. S paní Magdalenou Liechti si zase budeme povídat o jejím životě ve Švýcarsku. 
před 1 měs. 34 min