#24- host: Karolína Vobrubová

#24- host: Karolína Vobrubová

24 min, před 3 měs.

V dnešním díle podcastu se bavíme s hostem Karolínou o tom, jak zvládá cukrovku v těhotenství. Jak se změnila její strava od toho momentu, kdy otěhotněla, jaké pociťuje změny ať už v dávkách inzulinu nebo jaké má hodnoty krevního cukru. Dále s ní rozebíráme,  jak často musí jako těhotná diabetička chodit na kontroly, čemu musí věnovat větší pozornost a jak se stará o své tělo. 

© Cukrovka pod kontrolou

Další epizody podcastu Cukrovka pod kontrolou

Osobní zkušenost s koronavirem u jedné z nás. Jaké byly příznaky, jaký to mělo dopad na glykémie, množství inzulinu a další aspekty, se dozvíte v tomto díle.
před 2 týd. 28 min
Jak by měl probíhat zdravý cyklus ženy? Jaké jsou jednotlivé fáze a které hormony během nich působí? Kdy může inzulin reagovat hůře a proč tomu tak je? Plno zajímavých informací se dozvíte v tomto díle, kde naším hostem byla Katarína Baniariová.
před 3 týd. 55 min
Co s naší glykémií dělá ženský cyklus? Jak tyto změny pociťujeme? Máme chuť na sladké a musíme zvyšovat množství inzulinu? Na závěr pak shrneme, jak se nám obecně pomáhá strava v pozorování a poslouchání svého těla a jak k tomu přispěla nízkosacharidovou...
před 1 měs. 23 min
První podcast v novém roce je o půstu. Rozebíráme, kdy a proč půst držíme, co nám to přináší za benefity, na co si dát pozor, především ohledně dávek inzulinu a kontroly glykémie. 
před 1 měs. 29 min
V dnešní epizodě si povídáme o tom, jaké to je mít Vánoce plné cukru a jaká je to pak svoboda na nízkosacharidovém stravování. Jak se nám obecně změnil přístup a pohled na stravování o Vánocích. 
před 2 měs. 24 min