#6- Cukrovka nebolí a je to vůbec dobře?

#6- Cukrovka nebolí a je to vůbec dobře?

23 min, před 8 měs.

Je dobře, že cukrovka nebolí? Možná trochu kontroverzní téma, přesto pro nás velmi důležité a to natolik, že mu věnujeme celý jeden podcast. Jaké komplikace může diabetes přinést, když bolet začne nebo jaké projevy přináší hypoglykemie či hyperglykemie, to vše se dozvíte při poslechnutí dalšího dílu podcastu cukrovka pod kontrolou.

© Cukrovka pod kontrolou

Další epizody podcastu Cukrovka pod kontrolou

Osobní zkušenost s koronavirem u jedné z nás. Jaké byly příznaky, jaký to mělo dopad na glykémie, množství inzulinu a další aspekty, se dozvíte v tomto díle.
před 1 týd. 28 min
Jak by měl probíhat zdravý cyklus ženy? Jaké jsou jednotlivé fáze a které hormony během nich působí? Kdy může inzulin reagovat hůře a proč tomu tak je? Plno zajímavých informací se dozvíte v tomto díle, kde naším hostem byla Katarína Baniariová.
před 2 týd. 55 min
Co s naší glykémií dělá ženský cyklus? Jak tyto změny pociťujeme? Máme chuť na sladké a musíme zvyšovat množství inzulinu? Na závěr pak shrneme, jak se nám obecně pomáhá strava v pozorování a poslouchání svého těla a jak k tomu přispěla nízkosacharidovou...
před 3 týd. 23 min
První podcast v novém roce je o půstu. Rozebíráme, kdy a proč půst držíme, co nám to přináší za benefity, na co si dát pozor, především ohledně dávek inzulinu a kontroly glykémie. 
před 1 měs. 29 min
V dnešní epizodě si povídáme o tom, jaké to je mít Vánoce plné cukru a jaká je to pak svoboda na nízkosacharidovém stravování. Jak se nám obecně změnil přístup a pohled na stravování o Vánocích. 
před 2 měs. 24 min