Při bolestech svalů a šlach z přetížení neuspěchejte nasazení tišících léků

Při bolestech svalů a šlach z přetížení neuspěchejte nasazení tišících léků

29 min, před 2 dny

Prostředky proti bolesti svalů a šlach neřeší vzniklý problém, ale pouze tlumí příznaky. Podle fyzioterapeuta Matěje Lišky na to většina lidí zapomíná.

© Český rozhlas

Další epizody podcastu Co vás zajímá

Tzv. "malé sporty" Plzeňského a Karlovarského kraje byly v sezóně 2020/2021 velmi úspěšné. Plzeňští házenkáři a futsalisté získali zlaté medaile, stejně jako volejbalisté Karlovarska.
před 1 měs. 32 min
Hostem Michala Jančaříka byl špičkový cévní a transplantační chirurg a také mezinárodní fotbalový rozhodčí, lékař plzeňské fakultní nemocnice prof. Jiří Moláček.
před 1 měs. 32 min
Hosty Michala Jančaříka byli předsedové Klubu českých turistů Plzeňského a Karlovarského kraje Josef Sýkora a Ladislav Zoubek a také vedoucí značkařů Vladislav Sajdl. 
před 1 měs. 31 min
Kraje postižené útlumem těžby uhlí budou v letech 2021 – 2027 čerpat finanční prostředky z Evropské unie v rámci Fondu spravedlivé transformace. Co to znamená pro Karlovarský kraj?
před 1 měs. 33 min
Čtyři neziskové organizace - Plzeňská zastávka, Vigvam, Klára pomáhá a NF Vrba, poskytujících služby pozůstalým po náhlém úmrtí v rodině se spojily. "Zejména v posledním roce kvůli covidu poptávka po našich službách vysoce narostla. Potřebuje své služby r...
před 2 měs. 32 min