clickbait

clickbait

Jirka Král se baví se svým bráchou Petrem o marketingu, influencerech a o tom, na čem zrovna pracuje jejich agentura Social Park.

© Clickbait

Technologie
Líbí se vám podcast clickbait?

Epizody 16

Jaký byl pobyt v USA během pandemie a jak moc odlišné bylo chování lidí u nás a tam? Jeden z nás to zažil na vlastní kůži. O tom se bavíme právě v tomto díle.
před 10 měs. 58 min
V 15. epizodě se věnujeme novému českému dokumentárnímu filmu V síti. Kromě našeho pohledu na film taky rozebíráme, jak jsme dávali dohromady předpremiéru pro influencery a jak jsme k tomu přistoupili.
před 1 rok. 39 min
Po delší době se bavíme o tom, co se u nás stalo, probereme zavření Zetka a taky se podíváme na činnost některých agentur.
před 1 rok. 44 min
Epizoda věnovaná novému českému seriálu HBO, který se jmenuje Bez vědomí. A taky o tom, že komunisti jsou svině.
před 1 rok. 43 min
Jak přistupují firmy k Instagramu a proč není dobrý nápad nechat spravovat firemní účet někým, kdo se vydává za odborníka? Které značky nás na Instagramu baví? A taky se bavíme o reklamách v kině a na kina.
před 1 rok. 45 min
Jak (ne)komunikovat online? A jak sociální sítě změnily komunikaci mezi lidmi? Především o tom se bavíme v dalším díle našeho podcastu.
před 1 rok. 42 min
V dnešní epizodě se bavíme o tom, proč je pro budování značky důležitý obsah. A taky proč to stále tolik firem nechápe.
před 1 rok. 38 min
Proč v poslední době vzniká tolik nových podcastů? A je dobře dělat věci na sílu? Hlavně o tom se bavíme v dnešním díle.
před 1 rok. 39 min
V tomto díle se bavíme hlavně o cestování a Americe, kam oba rádi jezdíme. Proč vás návštěva Států dokáže nabít, ale taky pěkně otrávit?
před 1 rok. 48 min
V tomto díle hodnotíme kampaň Tezenis s Annou Šulcovou, povedla se podle nás? Jak bychom k ní přistoupili my? A na čem aktuálně pracujeme v Social Park?
před 1 rok. 39 min