clickbait

clickbait

Jirka Král se baví se svým bráchou Petrem o marketingu, influencerech a o tom, na čem zrovna pracuje jejich agentura Social Park.

© Clickbait

Technologie
Líbí se vám podcast clickbait?

Epizody 21

Dnešní díl jsme věnovali celý jednomu tvůrci, který si říká MrBeast a postupně se vypracoval mezi nejsledovanější tvůrce na Youtube.
před 20 hod. 40 min
Je lepší, když si tvůrci obsahu berou peníze od fanoušků nebo mají svůj obsah monetizovat jinou cestou? A jak se dá vlastně obsah monetizovat?
před 6 dní 1 h 16 min
Reality show je formát, který buď sledujete nebo nesnášíte. Nikdo ale nemůže pochybovat o tom, že je to formát, který generuje novou vlnu influencerů.
před 2 týd. 53 min
Tentokrát na jedno téma a tím je TikTok. Proč nás baví a koho rádi sledujeme? O tom se bavíme v dnešním díle.
před 6 měs. 37 min
Po roce se bavíme o tom, co je nového nejen u nás v agentuře.
před 7 měs. 1 h 4 min
Jaký byl pobyt v USA během pandemie a jak moc odlišné bylo chování lidí u nás a tam? Jeden z nás to zažil na vlastní kůži. O tom se bavíme právě v tomto díle.
před 1 rok. 58 min
V 15. epizodě se věnujeme novému českému dokumentárnímu filmu V síti. Kromě našeho pohledu na film taky rozebíráme, jak jsme dávali dohromady předpremiéru pro influencery a jak jsme k tomu přistoupili.
před 1 rok. 39 min
Po delší době se bavíme o tom, co se u nás stalo, probereme zavření Zetka a taky se podíváme na činnost některých agentur.
před 1 rok. 44 min
Epizoda věnovaná novému českému seriálu HBO, který se jmenuje Bez vědomí. A taky o tom, že komunisti jsou svině.
před 2 rok. 43 min
Jak přistupují firmy k Instagramu a proč není dobrý nápad nechat spravovat firemní účet někým, kdo se vydává za odborníka? Které značky nás na Instagramu baví? A taky se bavíme o reklamách v kině a na kina.
před 2 rok. 45 min