10: Kristiina Mäki: Baví mě motivovat lidi, aby šli běhat

10: Kristiina Mäki: Baví mě motivovat lidi, aby šli běhat

32 min, před 1 rok.

Hostem desátého dílu byla česko-finská běžkyně a držitelka tří českých rekordů Kristiina Mäki. Ještě předtím, než se na svět dostala informace o jejím radostném očekávání, povídala o tom, co dělala, aby se při běhání nenudila, že odpočívat a trénovat chytře je taky umění, proč zranění bylo to nejlepší, co se jí mohlo stát, ale taky třeba o tom, jakou roli může hrát ve sportu menstruace. 

© Pavel Pumprla

Další epizody podcastu Cesty vítězů

Hostem 24. dílu byl Zdeněk Hesoun, zakladatel a CEO firmy Happenee, která se zabývá pořádáním hybridních eventů. Jak důležité je umět se i v byznysu přizpůsobit současné situaci? A jak by mohla vypadat budoucnost sportovních akcí?
před 1 rok. 27 min
Hostem 23. dílu byl MUDr. Jiří Dostál z Centra sportovní medicíny. Povídali jsme si o tom, jaký vliv může mít současná situace na sportovce, proč je někdy dobré se zastavit a udělat si svou vlastní analýzu, anebo o tom, že bez tvrdé práce se na vrchol zkr...
před 1 rok. 44 min
V 22. dílu přišli do podcastu rovnou dva hosté, plážový volejbalisté Jindřich Weiss a Martin Tichý. Proč je důležité mít ve dvojicích srovnaná očekávání a proč by se měli všichni dostávat mimo komfortní zónu? 
před 1 rok. 37 min
Hostem 21. dílu byl sportovní psycholog a autor knihy Sportovní talent Michal Vičar. Jak podle něj vypadá komplexní osobnost? Anebo proč není ideální říkat malým dětem, že jsou talentovaní?
před 1 rok. 35 min
Hostem dvacátého dílu byla televizní moderátorka a mnohonásobná česká mistryně v synchronizovaném plavání Barbora Černošková. Jak se už v mládí připravovala na hektický život? Má pro ni tréma i pozitivní stránku? Co je pro ni sport? To všechno si můžete p...
před 1 rok. 41 min