2: Jiří Ježek: Budování osobního marketingu je důležité nejen pro sportovce

2: Jiří Ježek: Budování osobního marketingu je důležité nejen pro sportovce

44 min, před 1 rok.

Hostem druhého dílu byl bývalý profesionální cyklista a paralympik Jiří Ježek. V moc příjemném rozhovoru jsme rozebrali proč by se měli sportovci během kariéry vzdělávat, čím si ředil kariéru a také proč by se měli lidé vyhýbat salámové metodě v přípravě na všechno, co chtějí dělat pořádně. Já si celý rozhovor moc užil, věřím, že si ho užijete taky!

© Pavel Pumprla

Další epizody podcastu Cesty vítězů

Hostem 24. dílu byl Zdeněk Hesoun, zakladatel a CEO firmy Happenee, která se zabývá pořádáním hybridních eventů. Jak důležité je umět se i v byznysu přizpůsobit současné situaci? A jak by mohla vypadat budoucnost sportovních akcí?
před 1 rok. 27 min
Hostem 23. dílu byl MUDr. Jiří Dostál z Centra sportovní medicíny. Povídali jsme si o tom, jaký vliv může mít současná situace na sportovce, proč je někdy dobré se zastavit a udělat si svou vlastní analýzu, anebo o tom, že bez tvrdé práce se na vrchol zkr...
před 1 rok. 44 min
V 22. dílu přišli do podcastu rovnou dva hosté, plážový volejbalisté Jindřich Weiss a Martin Tichý. Proč je důležité mít ve dvojicích srovnaná očekávání a proč by se měli všichni dostávat mimo komfortní zónu? 
před 1 rok. 37 min
Hostem 21. dílu byl sportovní psycholog a autor knihy Sportovní talent Michal Vičar. Jak podle něj vypadá komplexní osobnost? Anebo proč není ideální říkat malým dětem, že jsou talentovaní?
před 1 rok. 35 min
Hostem dvacátého dílu byla televizní moderátorka a mnohonásobná česká mistryně v synchronizovaném plavání Barbora Černošková. Jak se už v mládí připravovala na hektický život? Má pro ni tréma i pozitivní stránku? Co je pro ni sport? To všechno si můžete p...
před 1 rok. 41 min