Hlavní zprávy s Věrou Štechrovou

Hlavní zprávy s Věrou Štechrovou

19 min, před 6 dní

Jak skončila demonstrace fotbalových chuligánů v Bratislavě? Kdy se podaří odstranit potíže v aplikaci eRouška? Co obsahují nově objevené texty Václava Havla?

© Český rozhlas

Další epizody podcastu Český rozhlas - Politika: rozhovory, komentáře

Udrží si vláda důvěru veřejnosti? Jak druhá výměna ministra zdravotnictví ovlivní boj proti pandemii? A kdo vystřídá Romana Prymulu?
před 1 den 20 min
„Covid-19 není vědecký fenomén. Je to přírodní katastrofa,“ řekl uprostřed léta v jednom z rozhovorů epidemiolog Christian Drosten, hlavní vědecká autorita v boji s pandemií v Německu.
před 1 den 3 min
Jsou praktičtí lékaři připraveni na to, že budou provádět testy na covid-19? Co lze očekávat od druhé televizní debaty mezi Donaldem Trumpem a Joem Bidenem? A měla by knihkupectví dostat výjimku ze zákazu prodeje?
před 2 dny 19 min
Výzkumná organizace PAQ Research vedla od minulého pondělí výzkum, který se zabýval tím, jak lidé vnímají vládní opatření. Jak velká část společnosti je bere na lehkou váhu? „Těch, kteří ani nenosí roušky, je asi o 10 procent více něž na jaře. Sabotérů, k...
před 2 dny 24 min
Málokterá země byla v dosavadním průběhu koronavirové krize tak často zmiňována střídavě jako odstrašující a vzápětí inspirativní příklad boje s pandemií jako Švédsko. Země aktuálně eviduje řádově stovky nakažených denně. „Považují to za úspěch a potvrzen...
před 2 dny 24 min