Český rozhlas - Náboženství

Český rozhlas - Náboženství

© Český rozhlas

Víra a duchovno Křesťanství
Líbí se vám podcast Český rozhlas - Náboženství?

Epizody 359

Zastavíme se v hotelu Sachr v Rakousku. A samozřejmě si dáme i kousek Sachrova dortu. Exkluzivně pro stanici Český rozhlas Dvojka připravil Roman Paulus.
před 2 hod. 4 min
Jak se říká, sůl je nad zlato. A je to pravda. Tedy pokud s ní zacházíte správně. Exkluzivně pro stanici Český rozhlas Dvojka připravil Roman Paulus.
před 1 den 4 min
Pomalému pečení se z časových důvodů většina domácností vyhýbá. Nebo se bojí nechat maso v troubě přes noc. Exkluzivně pro Český rozhlas Dvojka připravil Roman Paulus.
před 2 dny 3 min
Kdepak. Z omylu vás vyvede šéfkuchař Roman Paulus, který jako vždy vytáhne hned několik es z rukávu.
před 3 dny 4 min
Lucie Rýzlerová kvůli pekařské brigádě během studia pedagogiky zcela změnila svoje zaměření. Po pečení kavárenských dortíků se nechala zaměstnat ve vyhlášeném řeznictví, pak v několika restauracích a nakonec se vrátila do kaváren pražírny Doubleshot, kde...
před 5 dní 19 min
Ryba není tak známá, ale pro svoje chuťové vlastnosti si pozornost rozhodně zaslouží. Exkluzivně pro stanici Český rozhlas Dvojka připravil Roman Paulus.
před 1 týd. 3 min
Kdo by ji nemiloval? Jenže tohle jídlo neuděláte za 20 minut. Potřebujete na něj alespoň dva dny. Exkluzivně pro stanici Český rozhlas Dvojka připravil Roman Paulus.
před 1 týd. 4 min
S Romanem Paulusem jsme vyrazili na výlet do Londýna, přesněji do hotelu Savoy, kde pracoval. Zavítáme tam i tentokrát.
před 1 týd. 4 min
Předtím ale musel půl roku čekat na pracovní vízum. Jak to všechno probíhalo? Exkluzivně pro stanici Český rozhlas Dvojka připravil Roman Paulus.
před 1 týd. 5 min
Může se zdát, že o pepři bylo řečeno snad úplně všechno, ale nebyla by to pravda. Pepřů je hned několik. Exkluzivně pro stanici Český rozhlas Dvojka připravil Roman Paulus.
před 2 týd. 4 min