Host Lenky Vahalové - Eurovize je úžasný způsob, jak o sobě dát vědět i v zahraničí, říká zpěvačka Elis Mraz, která zasedala v porotě

Host Lenky Vahalové - Eurovize je úžasný způsob, jak o sobě dát vědět i v zahraničí, říká zpěvačka Elis Mraz, která zasedala v porotě

před 11 měs.

Dostala Českého slavíka za Objev roku, zasedla v porotě soutěže Eurovision Song Contest a známá je také z Hlasu Česko Slovenska. Elis Mraz v současné době vydává singl Don't Touch Me, připravuje nové album a už plánuje koncerty pro své fanoušky.

© Český rozhlas

Další epizody podcastu Český rozhlas - Kultura

Artcafé se otevřelo vědě, právě tak město Olomouc, kde od 27. dubna do 11. května probíhá 56. ročník mezinárodní festivalu populárně-vědeckých filmů AFO.
před 1 den 48 min
Hanka Malaníková se ptá kurátorů Festivalu Uroboros, jak může kritický a společensky angažovaný design pomáhat v neklidné době plné nečekaných změn.
před 4 dny 50 min
„Ženy jsou připraveny o svá práva, nemohou číst, psát a především rozhodovat o svých tělech,“ říká o základní premise z knihy Příběh služebnice Margaret Atwoodové publicistka a spisovatelka Klára Vlasáková. Románová dystopie z roku 1985 je podle ní stále...
před 4 dny 30 min
Agáta Hrnčířová si povídá s Terezou Rudolf a Vojtěchem Märcem, kurátory Fotograf Gallery, a umělcem Davidem Přílučíkem o aktuální výstavě Malé dějiny fotopastí.
před 5 dní 40 min
Autobiografický román Baletky Miřenky Čechové rozvířil vody v taneční komunitě i mimo ni. Díky těmto emotivním reakcím, kde hrál prim strach, vznikl projekt metaBALETKY.
před 6 dní 39 min