Vybrali jsme pro Vás - Je to pro mě všechno, život, minulost, přítomnost i budoucnost, říká mladý liberecký houslista

Vybrali jsme pro Vás - Je to pro mě všechno, život, minulost, přítomnost i budoucnost, říká mladý liberecký houslista

před 1 rok.

Ještě ani neuměl kreslit a kopat do míče, už ale držel v ruce malinké housličky a sledoval své rodiče, kteří oba hrají v orchestru libereckého Šaldova divadla. Řeč je o velkém hudebním talentu z města pod Ještědem, Danielu Matejčovi.

© Český rozhlas

Další epizody podcastu Český rozhlas - Kultura

Artcafé se otevřelo vědě, právě tak město Olomouc, kde od 27. dubna do 11. května probíhá 56. ročník mezinárodní festivalu populárně-vědeckých filmů AFO.
před 1 den 48 min
Hanka Malaníková se ptá kurátorů Festivalu Uroboros, jak může kritický a společensky angažovaný design pomáhat v neklidné době plné nečekaných změn.
před 4 dny 50 min
„Ženy jsou připraveny o svá práva, nemohou číst, psát a především rozhodovat o svých tělech,“ říká o základní premise z knihy Příběh služebnice Margaret Atwoodové publicistka a spisovatelka Klára Vlasáková. Románová dystopie z roku 1985 je podle ní stále...
před 5 dní 30 min
Agáta Hrnčířová si povídá s Terezou Rudolf a Vojtěchem Märcem, kurátory Fotograf Gallery, a umělcem Davidem Přílučíkem o aktuální výstavě Malé dějiny fotopastí.
před 5 dní 40 min
Autobiografický román Baletky Miřenky Čechové rozvířil vody v taneční komunitě i mimo ni. Díky těmto emotivním reakcím, kde hrál prim strach, vznikl projekt metaBALETKY.
před 6 dní 39 min