Čelisti - Od vtipné lovestory k vypelichanému moralizování. Za finále Miluju tě, Pucinko Mádl zaslouží kartáč

Čelisti - Od vtipné lovestory k vypelichanému moralizování. Za finále Miluju tě, Pucinko Mádl zaslouží kartáč

před 1 rok.

„A je po nich!“ lamentují moderátoři nad špatnou zprávou z hudebního světa, která tentokrát zasáhla Tondovu oblíbenou twerkovací kapelu. Čelisti osudu do svých spárů lapily jednoho ze zakladatelů Kraftwerk Floriana Schneidera, který už sice nějakou dobu členem nebyl, ale „jako by byl, a už zase není,“ jak didakticky nastínil Aleš. Ani nekrologické okénko jej nedonutilo krotit laškovný tón, poněvadž se mu do studia po dvou měsících navrátil věrný druh Vítek Schmarc.

© Český rozhlas

Další epizody podcastu Český rozhlas - Kultura

Artcafé se otevřelo vědě, právě tak město Olomouc, kde od 27. dubna do 11. května probíhá 56. ročník mezinárodní festivalu populárně-vědeckých filmů AFO.
před 1 den 48 min
Hanka Malaníková se ptá kurátorů Festivalu Uroboros, jak může kritický a společensky angažovaný design pomáhat v neklidné době plné nečekaných změn.
před 4 dny 50 min
„Ženy jsou připraveny o svá práva, nemohou číst, psát a především rozhodovat o svých tělech,“ říká o základní premise z knihy Příběh služebnice Margaret Atwoodové publicistka a spisovatelka Klára Vlasáková. Románová dystopie z roku 1985 je podle ní stále...
před 4 dny 30 min
Agáta Hrnčířová si povídá s Terezou Rudolf a Vojtěchem Märcem, kurátory Fotograf Gallery, a umělcem Davidem Přílučíkem o aktuální výstavě Malé dějiny fotopastí.
před 5 dní 40 min
Autobiografický román Baletky Miřenky Čechové rozvířil vody v taneční komunitě i mimo ni. Díky těmto emotivním reakcím, kde hrál prim strach, vznikl projekt metaBALETKY.
před 6 dní 39 min