Rozhovor Veroniky Ruppert a Martina Minhy - Jsem přenašeč vody. Zkušenost s Kanyem Westem jsem přetavil do jiných oborů, říká tanečník Yemi A.D.

Rozhovor Veroniky Ruppert a Martina Minhy - Jsem přenašeč vody. Zkušenost s Kanyem Westem jsem přetavil do jiných oborů, říká tanečník Yemi A.D.

před 1 rok.

„Mezioborová debata donedávna nebyla součástí jakéhokoliv vývoje. Dnes je to ale to nejdůležitější. Díky internetu si můžeme všechno najít. Hluboká znalost už není na takové úrovni jako ta mezioborová. Musíme chodit více do šířky než do hloubky. Proto jsem se snažil najít i další obory, kterým mohou mé zkušenosti něco přinést,“ říká v Rozhovoru Martina Minhy kreativní producent, choreograf a herec Yemi A.D.

© Český rozhlas

Další epizody podcastu Český rozhlas - Kultura

Poslechněte si vysílání o Svítání, audioartu a důležitosti prázdných míst ve městech. Hosty ArtCafé jsou Radan Haluzík, Ladislav Železný a Dawn Scarfe.
před 1 den 49 min
Populární počítačová hra Civilization měla jednoduchá pravidla. Sebrat pár osadníků, zabrat území, stát se velmocí. Francouzský spisovatel Laurent Binet, v Česku proslavený třeba díky románům HHhH nebo Sedmá funkce jazyka, se v novém románu rozhodl přetav...
před 3 dny 30 min
Artcafé se otevřelo vědě, právě tak město Olomouc, kde od 27. dubna do 11. května probíhá 56. ročník mezinárodní festivalu populárně-vědeckých filmů AFO.
před 5 dní 48 min
Hanka Malaníková se ptá kurátorů Festivalu Uroboros, jak může kritický a společensky angažovaný design pomáhat v neklidné době plné nečekaných změn.
před 1 týd. 50 min
„Ženy jsou připraveny o svá práva, nemohou číst, psát a především rozhodovat o svých tělech,“ říká o základní premise z knihy Příběh služebnice Margaret Atwoodové publicistka a spisovatelka Klára Vlasáková. Románová dystopie z roku 1985 je podle ní stále...
před 1 týd. 30 min