Rozhovor Veroniky Ruppert a Martina Minhy - Můj herecký sen? Já v roli Julie, DiCaprio jako Romeo, říká Eva Holubová

Rozhovor Veroniky Ruppert a Martina Minhy - Můj herecký sen? Já v roli Julie, DiCaprio jako Romeo, říká Eva Holubová

před 1 rok.

Ačkoliv Evě Holubové v osmdesátých letech při studiu na DAMU profesoři nepředpovídali zrovna světlou budoucnost, dnes patří mezi nejobsazovanější herečky v České republice. „Mohla bych se tu strefovat do jednotlivých pedagogů, ale mně se nechce. Jejich prognózy jsem nenaplnila. Tenkrát mě ta kritika uvnitř ale hodně svírala. Nechtěla jsem zkoušet, protože jsem se bála, že se ztrapním. Zachránili mě až Tomáš Vorel a Václav Marhoul,“ říká v Rozhovoru Martina Minhy.

© Český rozhlas

Další epizody podcastu Český rozhlas - Kultura

Poslechněte si vysílání o Svítání, audioartu a důležitosti prázdných míst ve městech. Hosty ArtCafé jsou Radan Haluzík, Ladislav Železný a Dawn Scarfe.
před 1 den 49 min
Populární počítačová hra Civilization měla jednoduchá pravidla. Sebrat pár osadníků, zabrat území, stát se velmocí. Francouzský spisovatel Laurent Binet, v Česku proslavený třeba díky románům HHhH nebo Sedmá funkce jazyka, se v novém románu rozhodl přetav...
před 3 dny 30 min
Artcafé se otevřelo vědě, právě tak město Olomouc, kde od 27. dubna do 11. května probíhá 56. ročník mezinárodní festivalu populárně-vědeckých filmů AFO.
před 5 dní 48 min
Hanka Malaníková se ptá kurátorů Festivalu Uroboros, jak může kritický a společensky angažovaný design pomáhat v neklidné době plné nečekaných změn.
před 1 týd. 50 min
„Ženy jsou připraveny o svá práva, nemohou číst, psát a především rozhodovat o svých tělech,“ říká o základní premise z knihy Příběh služebnice Margaret Atwoodové publicistka a spisovatelka Klára Vlasáková. Románová dystopie z roku 1985 je podle ní stále...
před 1 týd. 30 min