Český rozhlas - Jídlo a zdraví

Český rozhlas - Jídlo a zdraví

Zdravě jíst, zdravě žít. Rady a rozhovory na téma zdravý životní styl.

© Český rozhlas

Zdraví a fitness
Líbí se vám podcast Český rozhlas - Jídlo a zdraví?

Epizody 403

U nás stále není jehněčí moc populární. Co je potřeba k přípravě tohoto pokrmu? Exkluzivně pro stanici Český rozhlas Dvojka připravil Roman Paulus.
před 2 hod. 3 min
Kde hledat dobré dezerty a práci Čechů? Co lze doporučit? Exkluzivně pro stanici Český rozhlas Dvojka připravil Roman Paulus.
před 1 den 4 min
Opět se vydejte do Maďarska, kde je velmi populární rybí polévka halászlé. Exkluzivně pro stanici Český rozhlas Dvojka připravil Roman Paulus.
před 2 dny 4 min
Odpověď nabídne šéfkuchař Roman Paulus a světe div se, není guláš jako guláš.
před 3 dny 4 min
Moderní českou kuchyní a novým přístupem k ní se zaklínají nové podniky, které nechtějí ustrnout v retro hotovkách, ale zároveň chtějí alespoň nějakým způsobem zůstat spojené s lokální tradicí. Spolu s Martinem Makovičkou a Petrem Flekem z pražské restaur...
před 5 dní 17 min
Mnozí berou kopřivy jako urputný plevel. Skvěle ale poslouží v kuchyni, Exkluzivně pro stanici Český rozhlas Dvojka připravil Roman Paulus.
před 1 týd. 2 min
Ve vaření vývarů jsme mistři. Ale málokdo si najde chvilku navíc, aby do nich přidal domácí nudle. Exkluzivně pro stanici Český rozhlas Dvojka připravil Roman Paulus.
před 1 týd. 4 min
Nepotřebujete toho moc. Hlavními ingrediencemi jsou brambory a mouka. Exkluzivně pro stanici Český rozhlas Dvojka připravil Roman Paulus.
před 1 týd. 3 min
Na nich získávají ocenění, která jim pomáhají v kariéře. Jedním z takových je prestižní Bocuse d'Or. Exkluzivně pro stanici Český rozhlas Dvojka připravil Roman Paulus.
před 1 týd. 4 min
V Česku se předháníme, kdo je bude mít menší. Je to paradox, protože v Rakousku razí úplně opačný směr. Exkluzivně pro stanici Český rozhlas Dvojka připravil Roman Paulus.
před 2 týd. 4 min