Cena srandy

Cena srandy

Zábavný český podcast o strastech a bizarnostech, které dvěma komikům přináší vystupování před lidmi. Dan a Libor probírají všechno, od stand-upu, přes historky až po cestování. A to všechno místy vtipně.

© Libor Macháček a Daniel Bartoš

Komedie
Líbí se vám podcast Cena srandy?

Epizody 64

Komici probírají veselá vánoční témata jako nákupy v Pepcu, nákupy použitého spodního prádla nebo způsob, jakým by měl zamřít oblíbený český odborář.
před 7 měs. 38 min
Komici opět vzpomínají na krásné časy, kdy se cestovalo vlakem. Libor po slouhé době cestoval a hned tam zažil uzrálého spolucestujícího. Dan se marně pokoušel navodit vánoční atmosféru poslechem vánočního playlistu.
před 7 měs. 41 min
Komici uvažují nad tím jak by vypadala Česká republika jako monarchie. Dan viděl nejhorší film všech dob a Libor oficiálně ohlašuje konec seriálu Ordinace v růžové zahradě.
před 8 měs. 35 min
Zoufalství dlouhého období bez vystoupení pokračuje a komici proto řeší témata jako je výměna letních pneumatik za zimní nebo výlety do koncentračních táborů. Také dojde na malý rozbor motivačních citátů, které zaslali posluchači do první soutěže Ceny sra...
před 8 měs. 35 min
V šedesáté epizodě si komici prošli sbírku starých pornočasopisů. Uvažují nad tím, proč se panenka Barbie snaží spokojit každého a nebo také komentují domnělé vítězství Donalda Trumpa.
před 8 měs. 37 min
Komici tentokrát rozebírají americké prezidentské volby, způsoby jak opravit plešatící hlavu a nebo jak šikovně sestříhat zavádějící zpravodajskou reportáž.
před 8 měs. 40 min
Po dlouhé době máme v Ceně srandy hosta. Komik Radek Petráš vzpomíná na své začátky se stand-upem, na své nejhorší vystoupení a nebo třeba na to, kde se zrodil nápad na likér Zázvorodka, o který si můžete i zasoutěžit.
před 9 měs. 1 h 11 min
O vystoupeních si komici následujících pár týdnů moc nepopovídají, ale naštěstí se okolo děje spousta podivných věcí, které neujdou komentářům. Babišův dortíček na facebooku, Okamurův hrad a nebo demonstrace zakuklených fotbalových chuligánů....
před 9 měs. 34 min
Libor byl svědkem drsné potičky v kebabárně. Dan se účastnil možná poslední sportovní akce v historii lidstva. Oba komici dále rozebírají jak zrůdný dokáže být náš prezident, nebo jaké je navštívit věznici.
před 9 měs. 34 min
Komici rozebírají, kam vede tvůrčí proces u počítače připojeného k internetu a nebo třeba plakáty, na kterých jsou politici v pózách akčních hrdinů, kteří rezignovali na život.
před 9 měs. 35 min