Cena srandy

Cena srandy

Zábavný český podcast o strastech a bizarnostech, které dvěma komikům přináší vystupování před lidmi. Dan a Libor probírají všechno, od stand-upu, přes historky až po cestování. A to všechno místy vtipně.

© Libor Macháček a Daniel Bartoš

Komedie
Líbí se vám podcast Cena srandy?

Epizody 58

Po dlouhé době máme v Ceně srandy hosta. Komik Radek Petráš vzpomíná na své začátky se stand-upem, na své nejhorší vystoupení a nebo třeba na to, kde se zrodil nápad na likér Zázvorodka, o který si můžete i zasoutěžit.
před 16 hod. 1 h 11 min
O vystoupeních si komici následujících pár týdnů moc nepopovídají, ale naštěstí se okolo děje spousta podivných věcí, které neujdou komentářům. Babišův dortíček na facebooku, Okamurův hrad a nebo demonstrace zakuklených fotbalových chuligánů....
před 1 týd. 34 min
Libor byl svědkem drsné potičky v kebabárně. Dan se účastnil možná poslední sportovní akce v historii lidstva. Oba komici dále rozebírají jak zrůdný dokáže být náš prezident, nebo jaké je navštívit věznici.
před 2 týd. 34 min
Komici rozebírají, kam vede tvůrčí proces u počítače připojeného k internetu a nebo třeba plakáty, na kterých jsou politici v pózách akčních hrdinů, kteří rezignovali na život.
před 3 týd. 35 min
Zima uhodila nečekaně v září a oba komici si pořídili rýmičku. Dan vyrazil na výlet v nejhnusnějším počasí z celého roku a Libor objevil deodorant na koule, který v příští epizodě vyzkouší na vlastní kůži.
před 4 týd. 35 min
Komici tentokrát uvažují nad tím, proč si některé ženy stále drží své rezignované muže a nebo také vzpomínají dobu, kdy v televizi vysílali počasíčko.
před 1 měs. 40 min
Proč se někdy publikum hromadně odmítá smát? Proč vznikají videa o záchraně zvířat? Proč se točí videa s pranky, kterým nejde věřit? Proč vzniká tenhle podcast? Spousta otázek a pár odpovědí v další epizodě Ceny srandy.
před 1 měs. 33 min
Libor se pokoušel propašovat cizí doklady vlakem. Dan potkal správnočecha žijícího v karavanu před hospodou. Oba rozebírají třeba jak může vypadat pořad, kde si neznámé celebrity nasazují masky.
před 1 měs. 34 min
V padesáté epizodě komici vzpomínají třeba na svá nejhorší zaměstnání. Probírají jak bude asi vypadat stand-up pro neslyšící a nebo se taky dopátrají toho, kdy se spolu naposledy setkali na jevišti.
před 1 měs. 42 min
Dan prožil cyklistické dobrodružství v Holandsku. Libor řidičské dobrodružství na Slovensku. Podcast tentokrát ve speciální zhoršené kvalitě zvuku!
před 2 měs. 33 min