Blízká setkání

Blízká setkání

Tereza Kostková a Adéla Gondíková vedou rozhovory s hosty, které znáte, anebo které stojí za to poznat.

© Český rozhlas

Společnost a kultura
Líbí se vám podcast Blízká setkání?

Epizody 114

„Změny v klimatu budou a my se na ně musíme adaptovat,“ vysvětluje předseda Učené společnosti fyzikální chemik Pavel Jungwirth.
před 10 měs. 28 min
Včera jsem byl na zápase Slávie, velký slávista byl i děda Ilja, řekl chraptící Jakub Prachař, kterého při příchodu do RadioCafé zdržela pražská doprava.
před 10 měs. 29 min
„Režisér je vždycky napnutej, jak to ti dva zvládnou, ale jsem spokojenej a vypadá to výborně,“ prohlašuje o choulostivé scéně ve svém nejnovějším snímku.
před 10 měs. 28 min
Bývalý policista a ředitel Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu odešel do civilu. „Civil a svobodu si strašně užívám,“ prozradil v Blízkých setkáních. 
před 10 měs. 27 min
Pro film Anděl Exit se ostříhala dohola. Pro Indiánské léto si nahá lehla do vany plné jablek. Je něco, co by pro film nikdy neudělala? „Těžko říct,“ odpovídá herečka.
před 10 měs. 28 min
„Každá surovina má svou chuť. Když chci rybu, tak budu jíst rybu a nebudu to ničím přetloukat,“ přibližuje v Blízkých setkáních svoje názory na vaření vyhlášený kuchař.
před 10 měs. 26 min
V šestnácti jsem mohla sníst před zkouškou i čtyři větrníky a ostatní herečky mi záviděly, vzpomíná Carmen Mayerová, která přišla do pořadu svojí dcery Terezy Kostkové.
před 10 měs. 29 min
Jako všechny nezvyklé situace nás v mnohém obohatila. Tak hodnotí v Blízkých setkáních nedávnou pandemii koronaviru Martina Šochmanová.
před 10 měs. 24 min
S kolegyní Josefínou pomáhají lidem vyrovnat se s rozchody. „Vše začalo tričkem,“ vzpomíná na začátky projektu Terapie sdílením výtvarnice a herečka Ester Geislerová.
před 10 měs. 33 min
„To číslo se dá odvodit třeba ze seznamovacích inzerátů, když si dáte tu práci,“ odpovídá manželský poradce na otázku moderátorky v Blízkých setkáních.
před 10 měs. 28 min