Bez hranic

Bez hranic

Expanze do zahraničí může být splněným snem i noční můrou - záleží, kolik úsilí věnujete přípravě. Od technického zpracování webu přes kulturní rozdíly až po jazykové bariéry - globální podnikání přináší mnohé výzvy, které jste na svém domácím trhu řešit nemuseli. A od toho je tu podcast Bez Hranic, který Vás postupně provede klikatou cestou na nový trh. S nadhledem a zkušenostmi.

© GFluence

Business
Líbí se vám podcast Bez hranic?

Epizody 5

Zvolte při vstupu na nový trh správné jméno pro Vaše podnikání a ušetříte si hromadu starostí s vysvětlování, kulturními faux pas i případným rebrandingem. Jenže jak takové správné jméno zvolit? Na co si dát při výběru názvu podnikání pozor? A proč může b...
před 1 rok. 25 min
Jak přimět cizince, aby se zastavili ve Vašem kamenném obchodě? Jakou roli v tom hrají Yandex, Instagram a SEO? A má dnes kamenná pobočka vůbec smysl? Další díl podcastu Bez Hranic o tenké hranici mezi online a offline v byznyse.
před 1 rok. 19 min
Nejsou kalhoty jako kalhoty - a nejsou pants jako trousers. Proč rozdíl mezi Američany a Angličany není jen o slovíčkách a spellingu? A jakou roli v tom všem hrají Přátelé a Červený Trpaslík? Dnešní Bez Hranic o jazyce, kulturách a smyslu pro humor.
před 1 rok. 23 min
Díky Amazonu může být každý milionářem! Kdy má Amazon smysl a kdy se vyplatí investovat do vlastního e-shopu? A v čem Amazon zaostává? V novém dílu Bez Hranic o možnostech i limitech nejrozšířenější e-commerce platformy na světě.
před 1 rok. 20 min
Co je kultura a proč je tak důležitá pro marketing? Proč je třeba na východních trzích ukázat všechny karty a jak udělat dojem na Němce? A hlavně, jak využít kulturních rozdílů k lepším výsledkům na zahraničních trzích? S novým dílem podcastu Bez Hranic n...
před 1 rok. 30 min