Strach na place nemívám, ale o život občas bojuju, říká šedesátiletá kaskadérka Hanka Dvorská

Strach na place nemívám, ale o život občas bojuju, říká šedesátiletá kaskadérka Hanka Dvorská

26 min, před 6 dní

Přes 40 let pracuje jako kaskadérka a na svém kontě má stovku filmů. Trenérka a nadšená sportovkyně se v pořadu Až na dřeň rozpovídala nejen o úrazech, kterých si za život užila nepočítaně, ale také o životě s nádorem. Našim hostem byla Hanka Dvorská. 

© Český rozhlas

Další epizody podcastu Až na dřeň

Narodil se v  Mladé Boleslavi. Dlouhá léta byl součástí legendárního Pražského výběru, ale vidět jsme ho mohli i v muzikálech. Nejen o hudbě se v pořadu Až na dřeň rozpovídal Vilém Čok.
před 1 týd. 24 min
Jako kluk točil amatérské filmy, později se podílel třeba na snímku Cyril a Metoděj: Apoštolové Slovanů či na dokumentu o pražských bezdomovcích. Dobře si rozumí s vizuálními efekty, které jsou také nedílnou součástí jeho nejnovějšího filmu Princezna zakl...
před 2 týd. 20 min
Autorka vyhledávaných kuchařek a úspěšná food blogerka se dlouhá léta potýkala s poruchami příjmu potravy. Pomohlo jí stravování bez cukru, které se i její zásluhou dostalo do povědomí lidí u nás. O své životní cestě se v pořadu Až na dřeň rozpovídala Jan...
před 3 týd. 27 min
Přes 20 let působil jako špičkový manažer světové firmy. Pracoval na 200 procent až do chvíle, než jeho tělo řeklo dost a on skončil v psychiatrické léčebně. Nejen o této své životní zkušenosti se v pořadu Až na dřeň rozpovídal Jan Mühlfeit.
před 1 měs. 25 min
Narodil se v Jihlavě. Od mala se věnoval hudbě, která ho dnes živí. Vydal už nespočet singlů, připravuje druhé autorské album a uvažuje i o druhé knize. Hostem pořadu Až na dřeň byl Pavel Callta.
před 1 měs. 26 min