Appliště VideoCasty

Appliště VideoCasty

Každý týden vychází pravidelný Aplpiště VideoCast. Zajímáte se o iOS zařízení, Mac nebo ostatní novinky ze světa Applu? Tak to jste na Applišti správně! WEB: http://www.appliste.cz/ TWITTER: https://twitter.com/Appliste FACEBOOK: https://www.facebook.com/Appliste

© Magazín Appliště.cz

Technologie Zprávy Zprávy z techniky
Líbí se vám podcast Appliště VideoCasty?

Epizody 117

Ve 117. díle Appliště VideoCastu jsme probrali 3 témata. Bezdrátový reproduktor JBL GO, který vzhledem ke své ceně velmi překvapil, aplikace k MS v ledním hokeji a novinky, kterých se dočkáme za měsíc na WWDC 2016.
před 5 let. 17 min
Ve 116. díle Appliště VideoCastu ukazujeme bláznivé příslušenství. Vlaštovka s motorovým pohonem, papírový projektor nebo chytrá fólie.
před 5 let. 22 min
Ve 115. díle Appliště VideoCastu ukazujeme nejzajímavější aplikace, které můžete na App Storu stáhnout. Napočítali jsme jich celých 35!
před 5 let. 17 min
Ve 114. díle Appliště VideoCastu jsme probrali naše zkušenosti s iPhonem SE a iPadem Pro 9,7".
před 5 let. 18 min
Ve 113. díle Appliště VideoCastu jsme zavítali do společnosti Lipa Learning, která vyvíjí hry pro děti. Kromě toho má vlastní školku, ve které si na dětech testují svoje výtvory. Druhá část je věnována vývoji her.
před 5 let. 31 min
Ve 112. díle Appliště VideoCastu jsme zavítali do společnosti Lipa Learning, která vyvíjí hry pro děti. Kromě toho má vlastní školku, ve které si na dětech testují svoje výtvory. První část je věnována právě jí, přejeme příjemnou zábavu!
před 5 let. 23 min
Ve 111. díle Appliště VideoCastu jsme probrali nedávnou Keynote, na které Apple představil iPhone SE a malý iPad Pro. Přejeme příjemnou zábavu!
před 5 let. 16 min
Ve 110. díle Appliště VideoCastu jsme se zajeli podívat do Hradce Králové, kde se nachází operační středisko Záchranné zdravotnické služby. Aplikace Záchranka se nedávno prodrala do App Storu a nás zajímalo, jak vše funguje. Přejeme příjemnou zábavu!
před 5 let. 23 min
Ve 109. díle Appliště VideoCastu jsme se podívali na zoubek největší konkurenci Applu v oblasti chytrých telefonů. Jak se vám líbí Samsung Galaxy S7 A S7 Edge? Dokoukejte až do konce a komentujte pod videem!
před 5 let. 18 min
Ve 108. díle Appliště VideoCastu máme spoustu příslušenství. Je libo chytrá váha, náramek, fólie, tlakoměr nebo i něco choulostivějšího?
před 5 let. 16 min