Poslech - Bed time story 1

Poslech - Bed time story 1

3 min, před 8 měs.

Venku je tma a prší a já Vás vítám v mé posluchárně. Poslech je totiž nezbytnou součástí znalosti jazyka a tak ani nám se nevyhnul. Ale proč se stresovat, když i poslech může být příjemnou součástí výuky. Takže se pohodlně usaďte - nebo lehněte - a nechte se unášet příjemnou melodií mluvené Angličtiny. Nezapomeňte, že není potřeba všemu rozumět ani nic překládat, prostě jenom poslouchejte. Slovíčka v tomto kratičkém příběhu jsou ta, která už znáte z předchozích lekcí a tak jestli budete rozumět, tak jste se učili výtečně a já Vám přeju ten krásný pocit, když zjistíte, že rozumíte cizí řeči. Good nite :-)GeorgeSupport the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)

© Sedmá Lekce

Další epizody podcastu Angličtina jinak - Sedmá Lekce podcast

V dnešní lekci opět probudíme skřítka Atonina, který nám vysvětlí jak se používá předložka ON.Enjoy.GeorgeSupport the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 3 týd. 9 min
V dnešní lekci se podíváme jak používat předložku IN v prostoru.Enjoy!George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 1 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme na slovíčka. Budeme se učit podstatná jména, slovesa, přídavná jména, ale i příslovce.Enjoy.George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 2 měs. 8 min
V dnešní lekci se opět podíváme na slovíčka. Desáté opakovaní je tady!!Enjoy.George.Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
před 2 měs. 9 min
V dnešní lekci se podíváme na gramatiku a to přímo na vazbu There is, there are. Často se stává, že se tato vazba překládá jako "tam je" nebo "tam jsou". Ale to tak úplně není pravda. Tak co se vydat na ostrov a prozkoumat jestli se tato vazba dá pochopit...
před 2 měs. 11 min